Spoznajte byliny, ktoré znižujú bolesť, pretože majú silný analgetický účinok

Každý deň alternatívna medicína používa byliny a stáva čoraz populárnejšia a existujú dôvody pre to. Väčšina rastlinných liekov znižuje bolesť, lieči zápaly a odstraňuje toxíny z tela. Nižšie je niekoľko populárnych rastlín, ktoré majú silný analgetický účinok. Nie sú horšie ako bežné lieky a nemajú žiadne vedľajšie účinky! Samozrejme, ak ich užívate s mierou.

Byliny proti bolesti

Valerijský koreň
Aj keď valerián je najčastejšie používaný na zníženie stresu a nespavosti, je tiež výborným nástrojom na zníženie svalových kŕčov a kŕčov. Táto rastlina je neškodný analgetikum pre bolestivú menštruáciu. Koreň valerianu sa používa aj na liečbu migrény.
Martinia 
Martinia voňavé, alebo ďábelský pazúr, rastie v savanách južnej Afriky. Ak máte možnosť zakúpiť tento zázračný liek, odporúčame vám to urobiť bez váhania. Koreňový extrakt tejto rastliny má silný analgetický a protizápalový účinok. Martinia sa používa na zmiernenie bolesti kĺbov, chrbta, svalov a šliach. A tiež môže byť použitý ako prostriedok na posilnenie imunity.
Kalamus
Účinná „zbraň“ v boji proti bolesti je taká liečivá bylina ako bažina kalamus. Používa sa vo forme prášku z koreňa, vývarov a tinktúr. Lekári odporúčajú, aby sa kúpele používali na artritídu. Tiež toto vynikajúce činidlo môže byť použité pri otravách, črevnej kolike, žalúdočných ochoreniach.
Arnica
Arnica je anestetikum, ktoré sa považuje za užitočné pri liečbe poranení mäkkých tkanív. Tiež znižuje bolesť pri rozťahovaní, znižuje arteriálny tlak a rozširuje cievy mozgu. Hlavná vec je, že vedľajšie účinky pri používaní tinktúry arniky nie sú pozorované.

Ak nebudete liečiť miernu bolesť, v priebehu času sa môžu rozvinúť do chronických. Hneď ako máte niečo choré, najlepšie je užívať lieky proti bolestiam z rastlín a ihneď vypite tento liek. Väčšina byliniek nemá žiadne vedľajšie účinky, ak sú správne.

Zdieľajte tento užitočný článok s priateľmi, starajte sa o svoje zdravie!

ZDROJ:amazingajmer.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>