Spaľujte tuky obrovskou rýchlosťou s týmto smoothie a o pár dní vaša veľkosť bude o číslo menšia

Avokádo je bohaté na dobré tuky (mononenasýtené), rovnako tak ako podľa American Heart Association reguluje hladinu cholesterolu zlého.

Akoby to nestačilo, avokádo je skvelým spojencom, ktorý pomáha chudnúť a zbaví sa ďalších kilogramov, pretože urýchľuje metabolizmus a podporuje spaľovanie tukov .

Používajte ho ako kľúčovú zložku v tomto avokádovom smoothie a za pár dní uvidíte, že tie nohavice, ktoré už nenosíte vám budú perfektné.

zloženie:

  • 1 avokádo
  • 2 plátky ananásu
  • 1 pohár mandľového mlieka

Ako ho pripraviť:

Do mixéra dajte všetky prísady a dokonale premiešajte, až kým nezostanú žiadne hrudky. Je lepšie piť avokádový smoothie bez osladenia, ale ak sa vám to nepáči, môžete vyskúšať polovicu lyžice medu.

Vezmite si ho na prázdny žalúdok denne. Ak ho pijet pravideľne, len za jeden týždeň si všimnete výsledok. Čo očakávate, že ochutnáte „zelenú“ spaľovaciu schopnosť tuku v tomto avokádovom smoothie ?

ZDROJ:salud180.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>