Spáľte nadbytočný tuk s ľadom. Úžasná metóda, ktorá naozaj funguje

Faktom je, že v ľudskom tele existujú dva typy tukových ložísk : biely tuk a béžový- hnedý.

Biely tuk je tučný na stehnách, bruchu, bokoch, proti ktorému a niekedy bez výsledku bojujeme.

A béžový (hnedý) tuk je zodpovedný za termoreguláciu tela a, aby udržoval teplo v chlade.

Nová metóda boja proti usadzovaniu tukov je založená na mechanizme premeny bielych tukov na béžové. Keď sa biely podkožný tuk ochladí, zmení sa na béžový.

Ľad na pokožku

Ak chcete vytvoriť anticelulitídny kompres, vložte do vrecúška z bavlny niekoľko kociek ľadu. Problémová časť tela sa musí pokryť vakom s ľadom na 30 minút. Zastavte procedúru, ak zrazu pocítite pocit pálenia alebo akékoľvek iné negatívne pocity, aby ste predišli riziku omrzliny.

Pri masáži proti celulitíde obalte kúsky ľadu s utierkou a masírujte telo v kruhovom pohybe, pričom každú problémovú zónu nie dlhšie ako 2 minúty. Po ukončení procedúry intenzívne vyšuchajte kožu froté uterák: veľký pokles teploty bude navyše ovplyvňovať proces spaľovania tukov. Naneste hydratačný krém alebo mlieko na pokožku tela.

Pri masáži môžete pripraviť ľad z vývaru bylín (harmanček, nechtík, obrat, lipa) alebo minerálnej vody. Postupujte podľa týchto postupov 3-4-krát za týždeň, aby ste sa uistili o účinnosti metódy.

Zdieľajte novinky so svojimi priateľmi – ocenia to!

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>