Spáľte bobkový list vo vašom dome a vychutnajte si hneď niekoľko výhod, ktoré vám tento trik poskytne

Vavrín detoxikuje, má anti-vírusové vlastnosti, pomáha pri stráviteľných procesoch, má antioxidačný účinok.

Dnes uvidíte, ako používať vavrínový list doma ako uzdravujúci a relaxačný prvok, venujte veľkú pozornosť. Chcete vedieť viac? Zostaňte do konca

Pri spaľovaní bobkového listu si môžete vychutnať niekoľko výhod

Gréci a Rimania použili túto rastlinu na niečo viac ako len na výrobu vencov. V tom čase už boli známe jeho utišujúce, expektoračné a relaxačné účinky, ktoré utišujú zápal a kongesciu.

Táto rastlina má vo svojich listoch rôzne aktívne zložky a éterické oleje, ako cineone. Má antibakteriálne, antitusívne a anti-bronchitické vlastnosti.

Nehovoriac o svojich známych tráviacich a pečeňových vlastnostiach, ktoré dokážu zlepšiť trávenie a znížiť plyn pri pridávaní do potravín.

Ak to nestačí, linannool, ďalší esenciálny olej prítomný v jeho listoch, má veľké relaxačné vlastnosti, a preto je veľmi užitočný na zmiernenie stresu a úzkosti.

Rovnako ako boj proti bolestiam hlavy a migrénam spôsobeným týmto typom porúch. Aby ste z nich mali prospech, jednoducho zapáľte sušené bobkové listy na hrnci alebo horáku, aby sa dym mohol distribuovať po celej miestnosti.

Nemali by sme vdychovať dym, ale to by malo parfumovať životné prostredie, rovnako ako kadidlo. Je dôležité bezpečne spaľovať, na čistom stole a bez horľavých predmetov, pretože je suchý, a rýchlo sa spáli.

Odporúčame vypáliť list na sklenenú nádobu trochu vody, držať ju s pinzetou, lepšie ako s prstami, aby ste sa uistili, že sa nebudeme spáliť.

Po niekoľkých minútach, po uvoľnení aróm, začnete cítiť svoju relaxačnú silu, tak ako to urobili Rimania v tom čase. Uisťujem vás, že uvoľníte stres a budete sa cítiť oveľa lepšie.

ZDROJ:raisehandnow.com

 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>