Soľ, korenie a citrón, účinnejšie a lepšie vyrieši týchto 9 problémov ako akýkoľvek liek

Počas chrípky a iných infekcií je kontrola ochorenia ešte dôležitejšia. Stojí za to nájsť prirodzenú metódu pre toto a pre liečenie. Tí, ktorí práve užívajú antibiotiká, uvidia, že prírodné lieky sú tiež účinné alebo dokonca účinnejšie.

Citrónová šťava obsahuje vírusové a baktericídne činidlá, ako aj imunitné zosilňovače. Je bohatá na bioflavonoidy, pektín, limonén, kyselinu citrónovú, horčík, vápnik a vitamíny, takže môže byť účinný proti infekciám.

Tiež podporuje chudnutie, pretože zlepšuje trávenie. Existuje niekoľko ďalších výhod a využitia citrónových štiav.

Existuje 9 rôznych a jednoduchých spôsobov liečby horúčky použitím len troch zložiek. Výsledky budú hovoriť samé za seba!

1. Bolesť v krku

Zmiešajte citrónovú šťavu, štipku soli a mletú čiernu korenie a kloktajte s ním. Môžete tiež použiť studený ocot na bolesť v krku.

2. Na nosovú konstrikciu

Ďalšia zmes je veľmi užitočná, pretože spúšťa výtok z nosa, hádzanie nozdier. Zmiešajte rovnaké množstvo čierneho korenia, škorice, rasca a kardamového semena, rozmršte ich do prášku a aromatickú zmes vonia.

 

3. Bolesť v krku a tonzilitída

Zmiešajte citrónovú šťavu a vodu a opláchnite ju.

4. Strata hmotnosti

Mix v pohári vody ¼ čajovej lyžičky mletého čierneho korenia, 2 lyžice citrónovej šťavy a 1 lyžica medu. Dôkladne premiešajte a pite každý deň.

5. Nevoľnosť

Ak chcete tlmiť nevoľnosť, zamiešajte do pohára vody čierne korenie, pridajte čerstvú citrónovú šťavu a popíjajte ju.

6. Záchvaty astmy

Čierne korenie môže pomôcť s astmou. Nechajte chvíľu variť 8-10 celých korení čiernych, 2 klinčeky, 10-15 listov bazalky vo vode. Nechajte vychladnúť počas 15 minút, prefiltrujte a pridajte 2 lyžice medu.

7. Na liečbu bolesti zubov

Zmiešajte mleté čierne korenie s klinčekovým olejom a potrite boľavú časť so zmesou.

8. Horúčka, chrípka, nevoľnosť a zimnica

Pridajte citrónovú šťavu a med do svojho horúceho čaju, aby ste zvládli tieto problémy. Vložte citrónovú šťavu na vaty a potom ju vložte do nosa.

Ak zmiešate citrónovú šťavu, soľ a korenie, dostanete zdravý nápoj, ktorý môže znížiť váš kašeľ.

ZDROJ:ketkes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>