Skvelá domáca maska ​​na čierne bodky, ktorú si môžete vyskúšať už dnes

Maska čiernych bodiek vyrobená z čierneho uhlia nie je vôbec nová myšlienka. Pamätáte si, ako boli nedávno na internete zasiahnuté čierne bodky z Aliexpressu? Mnohí výrobcovia kozmetiky ich zaviedli do sortimentu výrobkov, ktoré zlepšujú našu krásu. Nemusíte ju hneď kupovať, pretože výroba takejto masky je neuveriteľne jednoduchá. Dnes vám povieme, ako to urobiť a používať. Urobte si chvíľku a použite túto masku.

Maska na čierne bodky

Čierne bodky alebo iné čierne bodky sú tie čierne bodky, ktoré vidíme na ich koži. Najčastejšie okolo nosa, ale aj na iných miestach tváre. Vznikajú vtedy, keď mazové žľazy produkujú príliš veľa tuku a naša epidermis sa exponuje abnormálne.

Stojí za to pripomenúť, že komedóny môžu byť uzavreté aj otvorené. Keď sú zatvorené, majú bielu farbu a keď sú otvorené, objavujú sa vo forme čiernych bodiek. Táto maska ​​vám umožní zbaviť sa oboch typov čiernych bodiek, takže by ste ju mali používať.

prísady:

  • 2 uhlíkových tabliet alebo kapsúľ
  • 1,5 čajovej lyžičky vody
  • 1,5 lyžičky ílu

príprava:

Kúpiť kapsuly v lekárni, potom otvorte dve kapsuly a nalejte ich do misky. Potom sa do prášku pridá hlinka a voda. Po dôkladnom premiešaní zložiek dostanete hladkú masku, ktorú aplikujeme na predtým vyčistenú tvár. Po 10 minútach ju umyte teplou vodou.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>