Skoncujte s pitím studenej vody, presmerujte sa na teplú. Teplá voda je účinný prostriedok na liečbu všetkých zdravotných problémov

Vedenie zdravého životného štýlu je voľba, ktorá je relatívne lacnejšia ako liečba určitej choroby. Náklady na účinné lieky, konzultácie s lekármi, hospitalizáciu atď. sa v posledných rokoch prudko zvýšili. Lacný, ale zdravý životný štýl je však úplne realizovateľný, ak človek sleduje niektoré základné cesty života. Potreba utrácať ťažko zarobené peniaze na zdravotný stav nie je príliš uspokojivá. Radšej by ste to minúť za niečo, čo máte radi, spolu s vedením zdravého života.

Niekoľko základných zmien životného štýlu nám môže priniesť veľa dobrého. Nie je ani ťažké začleniť ich do rutiny. Najzákladnejšou, ale najúčinnejšou zmenou, ktorú môžete urobiť, je prechod z pitnej studenej vody na vlažnú. Ukázalo sa, že studená voda alebo studené nápoje sú škodlivé pre ľudské telo. Ovplyvňujú srdcové tepny a žily v dôsledku nánosov, ktoré uľahčuje studená voda. Srdcové infarkty sú už dlho spájané so studenými nápojmi. Dokonca aj dlhodobý účinok studenej vody na vnútornú výstelku žalúdka môže byť nebezpečný, čo môže viesť k rakovinovým tendenciám. Môže tiež prispieť k poškodeniu pečene, pretože sa zistilo, že veľa ľudí, ktorí dostávajú transplantáty pečene, pije studenú vodu.

Určitý príspevok na Facebooku odhalil, ako niektorí japonskí lekári skúmali oblasť vody ako liečebného facilitátora, čím odhalili mnohé výhody vlažnej vody pre ľudské telo. Výmena studenej vody vlažnou vodou môže byť pre zdravie mimoriadne prospešná, najmä ak sa ráno podáva pred raňajkami v množstvách, najlepšie v dvoch pohári.

Vlažná voda pomáha pri liečení nasledujúcich problémov tela:

Nízke / vysoké BP, epilepsia, migréna, bolesti kĺbov, problémy so srdcovou frekvenciou, upchatie nosa, dna, zvýšené hladiny cholesterolu, zablokované tepny, problémy s pohybom čriev, strata chuti do jedla, bolesti hlavy, deštrukcia tela, zápcha, astma, problémy s očami, ušami a infekcie hrdla, infekcie močových ciest a problémy s maternicou.

Nasledujúci zoznam uvádza predbežný čas účinku vlažnej vody, ktorý pomôže vašim problémom:

 • Astma – 4 mesiace
 • Cholesterol – 4 mesiace
 • Kardiovaskulárne problémy – 30 dní
 • Uši, oči a krk – 10 dní
 • Prekážka v sexuálnej aktivity – 10 dní
 • Rakovina – 9 mesiacov
 • Krvný tlak – 30 dní
 • Ochrnutie alebo epilepsia – 9 mesiacov
 • Migréna – 3 dni
 • Žalúdočné ťažkosti – 10 dní
 • Blokované tepny – 8 mesiacov
 • Pred / poporodné problémy – 10 – 15 dní

Okrem týchto závažných chorôb, s ktorými pomáha vlažná voda, tiež pomáha pri chudnutí. Teplá voda zahreje vnútro tela a zvyšuje metabolizmus. Pomáha tiež čistiť vnútorné obklady žalúdka, aby sa zabránilo zbytočnému ukladaniu alebo nadúvaniu.

Vlažná voda tiež pomáha pri prehĺtaní pre ľudí, ktorých pažerák skutočne neprenáša jedlo do žalúdka hladko. Tento stav sa nazýva Achalasia. Upokojuje tiež centrálny nervový systém, ktorý vás zbavuje stresu a úzkosti.

Vidíme teda, že vlažná voda je v skutočnosti tento všestranný domáci liek na väčšinu problémov. Väčšina z nás si neuvedomuje množstvo výhod, ktoré poskytuje. Dúfame, že prostredníctvom tohto článku sme vám ukázali to isté. Nezabudnite však nepiť veľa horúcej vody, pretože by to mohlo byť škodlivé. Všetko, čo sa urobí bez moderovania, sa môže ukázať ako zlé pre vaše zdravie, dokonca aj veľmi užitočná vlažná voda.

Dobré zdravie!

ZDROJ:womendailymagazine.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>