Do šampónu pridala trochu jedlej sódy. Pozrite sa, prečo a urobíte to isté

Jedlá sóda má mnoho praktických aplikácií. Môžete ho použiť jedným zaujímavejším spôsobom a pridať ho do šampónu na vlasy. Zaujíma vás, čo z toho získate? Čítajte ďalej a urobíte to isté! 🙂

Jedlá sóda na šampón

Každý z nás chce, aby naše vlasy boli zdravé a krásne. Vlasová kozmetika je drahá a podobné účinky možno dosiahnuť použitím jedlej sódy. Jedlá sóda môže priniesť úžasné výsledky. Vaše vlasy budú nielen čisté, ale bude tiež lepšie dať si na seba, lepšie absorbovať kozmetiku, ktorú používate na vlasy, ako sú kondicionéry.

Jedlá sóda navyše reguluje prirodzenú produkciu mazu a pomáha odstrániť problém lupín. Pamätajte tiež na ďalšie praktické vlastnosti sódy, ktoré nám pomáhajú udržiavať čistú hlavu a zdravú pokožku hlavy.

Ako mám používať jedlú sódu?

Dajte na ruku trochu jedlej sódy, potom pridajte štandardné množstvo šampónu a umyte si vlasy týmto spôsobom a potom opláchnite.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>