„Šalátová kefa na chudnutie“. Chutný šalát, ktorý dokáže s telom zázraky. Naštartuje vám metabolizmus a kilá pôjdu dole jedna radosť

Tento šalát správne naštartuje metabolizmus pre jeho správne fungovanie a ľahko sa zbaví nadbytočného tuku.

 

Mnohé diéty sú založené na niekoľko dňových hladovkách. To však nie je správne riešenie. Práve hladovky môžu byť problém, prečo sa nedarí schudnúť. Kilá pribúdajú a nikto nevie, čo s tým. Poprípade schudnete, no kilá sa rýchlo vrátia späť.

Avšak tento šalát funguje bezpodmienečne. Je vhodný aj pre ľudí, ktorí nechudnú, no chcú si prečistiť črevá a naštartovať metabolizmus. Môžete si ho dopriať, ako očistu organizmu kedykoľvek. Je plný vitamínov a živín potrebných na správne fungovanie.

Potrebujete:

  • trištvrte hlávky kapusty alebo stačí jedna menšia
  • 550 gramov červenej repy
  • 400 gramov mrky
  • 1 jablko – ak ste labužníkom jabĺk, tak ich môžete pridať aj viac
  • 2 lyžice citrónovej šťavy
  • 2 lyžice nastrúhaného chrenu

Postup:

1.) Zeleninu je potrebné očistiť, nastrúhať a pokrájať na, čo najjemnejšie kúsky. Potom pridajte citrónovú šťavu a chren. Nemusíte všetok, stačí podľa chuti. Ak máte radi kyslé, pokojne pridajte aj viac citrónu.

2.) Môžete ho jesť aj namiesto príloh k jedlu, lebo je veľmi chutný a účinný. Môžete ho skúsiť jesť aj s celozrnným pečivom, ako večeru. Za tri týždne schudnete 4 kilá, ktoré sa už nevrátia. Takže sa netreba báť opätovného nárastu váhy.

3.) Na efektívnejšie chudnutie a naštartovanie metabolizmu môžete vyskúšať aj tento nápoj:

4.) V hrnci zohrejte ½ šálky vody a pridajte ½ lyžičky himalájskej soli. Potom pridajte šťavu zo zázvoru. Približne jednu lyžičku, no ak vám zázvor chutí, pokojne môžete aj viac. Pridajte ešte polovicu jablkovej šťavy.

5.) Nápoj premiešajte a vypite. Avšak najlepšie je dopriať si ho v pohodlí domova pre jeho rýchle účinky.

ZDROJ.vaneevasdorove1.ru

 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>