SAKRA! EXISTUJE 1 CVIČENIE, KTORÉ SKUTOČNE ZMIERŇUJE BOLESTI KRÍŽOV! NAPNITE SEDACÍ NERV.

Sedací nerv je jedným z najdlhších a najdôležitejších v našom tele. Začína sa od spodnej časti chrbtice a pokračuje po boky, kolená a päty. A niektoré z jeho vetiev sa tiahnu dokonca až k prstom.

Ak je ischiatický nerv zovretý, môže to spôsobiť silné bolesti v zadnej časti alebo v zadnej časti stehna. Najčastejšie sa tento problém vyskytuje u ľudí vo veku od 35 do 50 rokov.

Najhoršie je, keď bolesti v krížoch sprevádza chronická únava a bolesti nôh. Ak sa bolesť nelieči, môže sa čoskoro stať oslabujúcou.

Je dôležité, samozrejme, navštíviť lekára včas, aby ste predišli komplikáciám. Ale kým sa nedostanete do kancelárie, ktorú chcete, vyskúšajte jedno jednoduché cvičenie, ktoré pomôže zmierniť bolesť.

  1. Sedieť na zemi. Nohy položte spolu s chodidlami pred sebou.
  2. Pomôžte si rukami a spojte svoje päty a chodidlá. Potom si nohy priblížte k trupu čo najbližšie.
  3. Teraz položte kolená a stiahnite ich na podlahu. Zvonka toto cvičenie pripomína mávanie „krídlom“, preto sa mu hovorí „motýľ“.
  4. Začnite cvičiť po dobu 30-60 sekúnd. V tomto procese je hlavnou vecou dýchať pokojne a zhlboka. Postupne si predlžujte čas na vyučovaní.

Toto je starodávne cvičenie z jogovej tradície. Je to najužitočnejšie pre ženu.

Okrem riešenia problémov s chrbticou pomáha tonizovať obličky, upravovať urogenitálne problémy a predchádzať tvorbe hernie a radikulitídy. Posilňuje tiež maternicu.

Ak sa tomuto cvičeniu venujete každý deň ráno, prakticky okamžite si všimnete, že bolesť a nepohodlie vo vašom živote sa zmenšili.

Zdieľajte tento užitočný príspevok so svojimi priateľmi a priateľkami!

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>