S týmito potravinami začínajú známe osobnosti svoj deň, preto vyzerajú tak dobre

Raňajky sú jedny z najdôležitejších jedál dňa, ako známe osobnosti. Začnite svoj deň ako hviezdy a zostaňte fit celý deň!

Blake Livelyová

Herečka má skutočne krásnu postavu, okrem iného vďaka mnohým školeniam a zdravému stravovaniu. Preto si na raňajky vyberie jedlo bohaté na bielkoviny a obyčajne hlasuje za dve vaječné omelety so zeleninou. Blake najskôr naleje trochu kokosového oleja do panvice, potom vyšľahá dve vajcia a pridá pol paradajky, trochu červenej cibule a papriku. Nalejte zmes na zahriaty olej a pečte.

Princezná Catherine

Člen britskej kráľovskej rodiny miluje zelené smothie, takže s ním často začína svoj deň. Domáce zviera princeznej Catherine bude potrebovať hrsť pšeničných klíčkov, špenát, lyžičku rias a 2 dl brusnice. Váš mixér z vás urobí rannú vitamínovú bombu za 5 minút.

 

Selena Gomez

Speváčka je nadšená mexickou kuchyňou, takže by rada začala deň s avokádovým burottom. Na malej panvici nakrájame na stredne veľkú cibuľu a na panvici opečieme a nasolíme soľou, korením, chilli a koriandrom. Medzitým nakrájajte paradajky a olúpajte avokádo, nakrájajte na ne a nakvapkajte naň limetku. Vložte tortilly na panvicu na 1 až 1 minútu, aby sa zahreje, potom naplňte cibuľou, avokádom a paradajkami. Potom ju zabaľte a pridajte trochu šalátu.

Jennifer Aniston

Nielen deti sú tu pre ovsenú kašu, ale aj slávna herečka. Aj Jeniffer ju má rada a hodí si do nej malý banán roztlačený s vidličkou, aby jej raňajky boli krémovejšie.

ZDROJ:nosalty.hu

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>