S touto šťavou nebudete mať vysoký cholesterol, žiadny zápal, žiadnu artritídu ani slepotu – len potrebujete vedieť recept…

Paradajka je jedným z najzdravších potravín na svete.Obsahuje antioxidanty, ktoré chránia telo pred nebezpečnými chorobami, bojujú proti účinkom voľných radikálov a odďaľujú hlavné známky starnutia.

Rajčinová šťava je riešenie navrhnuté odborníkmi v oblasti výživy, ktoré nahradia tento nedostatok zeleniny v každodennom živote, spôsob, ako využiť jeho priaznivé vlastnosti prostredníctvom šťavy, ktoré konzumujeme, pridávajúc ďalšie chuťové látky do každodennej stravy.

Paradajková šťava má takisto obrovskú výhodu, ktorá vám umožňuje maximálne využiť kapacitu rastliny, zabraňovať tvorbe rakoviny s jej antioxidačnými účinkami, vyrovnávať hladinu cholesterolu v krvi, posilňovať kardiovaskulárne zdravie a spomaľovať starnutie.

Nepochybne existuje veľa živín, ktoré táto potravina môže poskytnúť telu, je bohatá na lykopén, ktorý pôsobí ako protirakovinový prostriedok. Ak sa potrebujete presvedčiť trochu viac o konzumácii rajčiakovej šťavy, tu uvádzame hlavné výhody, ktoré môžete získať.

Výhoda pitia rajčinovej šťavy

Pomoc pri strate hmotnosti:

  • táto šťava nemá žiadny nasýtený tuk, má len 31 kalórií na 180 ml a hodnota tuku je minimálna, ideálna pre každého, kto chce schudnúť.

Zabraňuje starnutiu pokožky:

  • lykopén je antioxidant, ktorý funguje v tomto zmysle a je jedným z najuznávanejších látok na svete. Znižuje tvorbu vrások a škvŕn.

Ovláda cholesterol:

  • chráni zdravie srdca a posilňuje krvný obeh.

Posilňuje imunitný systém:

  •  vitamín C umožňuje lepšie bojovať proti vzniku ochorení.

Chráni oči a kosti:

  • je bohatý na vitamín A a nebudete mať s touto šťavou žiadnu slepotu.

Pomáha mať veľmi zdravé svaly:

  • je bohatá na draslík, odporúča sa u ľudí, ktorí športujú, aby posilnili vývoj na bunkovej úrovni.

Zmierňuje kocovinu:

  • upokojuje účinky nadmerného alkoholu.

Znižuje zápal kĺbov:

  • lieči artritídu a zmierňuje bolesť, vitamín C pomáha zlepšiť obranyschopnosť.

ZDROJ.awarenessremedies.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>