Rozotrite si túto masku na akúkoľvek jazvu, vrásky alebo škvrny na koži a sledujte, ako neuveriteľne začnú miznúť

Ako starneme, môžeme si všimnúť, že sa v našom tele zmenia rôzne veci, ale aj na našej koži. Najhoršou zmenou mnohých žien je vzhľad vrások. Nemôžeme sa im vyhnúť, ale určite sa im dá zabrániť. Trh predáva množstvo prírodných liekov, ktoré dokážu liečiť vrásky, ale tu vám predstavíme jeden, ktorý je preukázateľne cenovo dostupný a efektívny!

Masky na tvár, krémy alebo toniká predávané na trhu môžu byť veľmi drahé, ale niektoré z nich sú neefektívne. Sú plné zložiek, ktoré dokonca môžu byť toxické pre vašu pokožku! Skúste tento prírodný prostriedok namiesto toho! Je plný prírodných ingrediencií, ako je citrónová šťava, škorica v prášku, mletý muškátový oriešok a med. Sú mimoriadne prospešné pre našu pokožku a organizmus.

Med je vynikajúci na zlepšenie prietoku krvi v koži, ale tiež eliminuje akné, škvrny a škvrny z tváre! Citrónová šťava má špeciálnu chemikáliu, ktorá čistí vašu tvár. Nazýva sa kyselina salicylová a používa sa väčšinou v mnohých liekoch proti akné.

Pozrite sa na recept:

zloženie:

  • 1 lyžica sušenej škorice
  • 1 čajová lyžička citrónovej šťavy
  • 1 lyžica mletého muškátového orieška
  • 1 čajová lyžička organického medu

Príprava:

Zmiešajte všetky tieto zložky v miske. Mali by ste dostať hustú pastu. Pridajte viac medu, ak máte citlivú pokožku. Med pomôže zmierniť zápal v koži. Existujú ľudia, ktorí používajú v tejto maske bielko alebo zelenú hlinu. Pridajte trochu vody, ak je príliš silná. Pred použitím masky dobre umyte tvár s mydlom.

ZDROJ.newdailyrecipes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>