Recept na zázračnú masku, ktorá nielen odstráni čierne bodky a akné, ale skvele si poradí aj s jazvami a vráskami. Jej čaro pocítite už po prvom použití!

Realita je taká, že akné a čierne bodky sú nepríjemnou súčasťou dospievania takmer každého človeka. Miesta postihnuté akné sú tak veľmi často „doživotne“ poškvrnená malými jazvičkami, ktoré na tvári ľudí zostávajú mnohokrát celý život.

Dnes Vám však odhalíme fantastickú a účinnú masku, ktorá pomáha pri odstraňovaní jazvičiek, akné, škvŕn a vrások. Už po prvom použití maska ​​zanecháva pokožku žiarivú a omladenú.

Jednou z priaznivých zložiek masky je med, ktorý je tiež známy pre svoje účinky vo stimulácii krvného obehu v koži.

Jednoduchá príprava a zázračné VÝSLEDKY!

Čo budete potrebovať:

 • 1 ČL medu
 • ½ ČL muškátového orieška
 • 1 ČL čerstvej citrónovej šťavy
 • 1-2 škorice

  Postup:

  Zmiešajte všetky prísady, tak aby ste vytvorili pastu. Môžete vynechať citrónovú šťavu, ak máte citlivú pokožku. V takom prípade by ste mali však pridať viac medu, aby ste vytvorili trochu hustejšiu konzistenciu. Med patrí medzi potravinu, ktorá priamo oplýva prínosy pre ľudské zdravie a má veľký účinok pri expanzii krvných ciev. Preto by sa med nemal používať v prípade vaskulárnych, alebo iných kožných ochorení. V takýchto prípadoch ho môžete nahradiť bielym, alebo zeleným ílom v rovnakom pomere.

  Ako masku aplikovať?

  Aplikujte masku na čistú pleť a vyvarujte sa oblasti očí a úst. Nechajte cca hodinu pôsobiť. V prípade citlivej pokožky len 10 minút. Nestrachujte sa pocitu brnenie, ktorý môžete zo začiatku pocítiť, pretože po chvíľke odoznie.

  ZDROJ:naturalhealingmagazine.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>