Recept na domácu zázračnú masť, dokázala mi vyliečiť mnoho zápalov a dokonca aj celulitída mi záhadne zmizla

„Do smaltovej misky nalejte pohár rastlinného oleja, hodíte kus  včelieho vosku s veľkosťou zápalky a dajte na malý oheň aby sa vosk roztavil. Z prevareného žĺtka vezmite polovicu, rozdrvte s vidličkou a vložte do  misky do vosku vriaceho až keď budete počuť výstrel.

Tu v tejto chvíli a hodiť žĺtok! Ale nie všetky naraz, ale postupne). S prvými omrvinkami vajec bude obsah peny. Držte handru v ruke.

Ak je vosk žltý (čo znamená najlepšie pre masť). Zdvihnite misku handrou, odstráňte z ohňa na chvíľu a všetko to stále miešajte. A znovu dajte na oheň. A takto to opakujte trikrát. Všetko – masť je pripravená!

Preceďte cez gázu. V sklenenej nádobe sa hotová masť uchováva v chladničke až na desať mesiacov. “

Po prvé, zachránila ma pred mastitídou. Rozmazala som to niekoľkokrát na prsia a mlieko išlo dobre. Potom som sa rozhodla overiť účinok masti na sebe. Začala rozmazávať na telo a jesť čajovú lyžičku. V dôsledku toho, bez tabletiek a injekcií boli preč artritické bolesti, pomohlo to mojim prieduškám a zastavili sa mi bolesti hlavy a srdca.

Zdá sa, že masť rozpustila všetky zápaly zvnútra. Pomohla aj mojej štvorročnej vnučke – vyliečila sa z nachladnutia. Perfektná masť a proti celulitíde (nohy, telo štíhle).

Pomáha pri bolestiach zubov. Potrieť na boľavý zub vatovým tampónom – bolesť zmizne rýchlo a hnis zo zuba vytiahne, je vhodná aj na zapálené ďasná na ďasná.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>