Ráno si pridajte do svojej kávy 2 lyžičky masla, keď si prečítate dôvod, budete to tak robiť po zvyšok svojho života

Všetci si začnú dávať maslo do kávy, keď si tento článok prečítajú a budú tak robiť po zvyšok života.
Káva s maslom sa v poslednej dobe stala preferovanou, pretože má silnú a bohatú chuť, ale tiež pomáha schudnúť. Tí, ktorí sa o to pokúsili, tvrdia, že sa nikdy nevrátia k tradičnej šálke kávy.

Hoci lyžica masla alebo kokosového oleja nie je niečo, čo sa zvyčajne dáva do kávy, ale tieto aktívne zložky sú dokonalé..

Ak sa ráno prebudíme, snáď každý druhý človek na svete má vo zvyku zalievať kávu  skôr, ako sa umyje. Tak teraz si do nej pridajte dve čajové lyžičky masla (najlepšie v biokvalite) a máte náhradu jedla. Maslo totiž dodá kalórie a zdravé tuky, ktoré vás naštartujú do nového dňa.

Ak ju konzumujete v skorých ranných hodinách namiesto jedla alebo ešte lepšie, ak držíte líniu, môže to spôsobiť prekvapujúce účinky.

Má však aj iné výhody. Okrem prekvapivých účinkov káva znižuje riziko vzniku rakoviny až o 50%. Riziko rozvoja cukrovky typu II sa zníži až o 7%. Zárodky, ktoré spôsobujú halitózu a zápach úst a oveľa viac.

Ak pridáte maslo do kávy, budete prekvapení zmenou a prínosom pre zdravie.

Takto funguje káva s maslom:

  • podporuje očistiť tepny
  • podporí funkcie mozgu
  • pomôže vám minimalizovať telesný tuk, čo vám pomôže schudnúť.

Trvá to len päť minút na to, než sa vám rozpustí maslo v káve, a dá vám viac, než potrebujete pre svoje zdravie.

ZDROJ:awarenessremedies.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>