Ráno sa môžete zobudiť bez neznesiteľnej bolesti kĺbov, zmizne navždy a pomôže vám v tom obyčajná kôra z citróna

Jedným z najprospešnejších plodov dnes sú citróny. Sú bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty, ale uvedomili ste si, že ich kôra je ešte výhodnejšia ako samotné ovocie? Obsahuje viac vitamínov ako šťava! Citróny sú plné bioflavonoidov, vitamíny B1, B6, C, A, pektín, horčík, kyselinu listovú, draslík, vápnik, fosfor, atď. Veľa ľudí nevie, že majú schopnosť pomáhať nám predchádzať bolesti kĺbov!

Nedávny výskum dokázal zistiť, že citróny môžu skutočne zmierniť bolesť, ktorá sa objavuje v nohách, ramenách a kĺboch. Citrónová kôra je bohatá na esenciálne oleje, ktoré sú plné protizápalových vlastností, ktoré dokážu upokojiť naše cievy.

Preto sa naša nervová bolesť stáva neutrálnou. Môžete použiť citrónovú kôru 2 rôznymi spôsobmi:

  • Narežte 2 celé organické citróny a vložte ich do sklenenej nádoby. Pridajte olivový olej, aby ste ich zakryli a tesne ich uzavrite. Uchovávajte nádobu na chladnom a tmavom mieste po dobu 15 dní. Po uplynutí tohto obdobia namočte do nádoby gázu. Položte ju na bolestivé miesta a zabezpečte ju pomocou obväzu. Nechajte to tak po celú noc.
  • Pri druhej receptúre budete musieť nastrúhať iba žltú časť citrónu. Dajte ho na bolestivé miesto a zabezpečte ho pomocou obväzu. Nechajte to tak odpočinúť niekoľko hodín. Výsledky vás ohromia! 

ZDROJ:newdailyrecipes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>