Ranná banánová strava sľubuje, že po nej schudnete 8 kg za mesiac: Pozrite sa, ako to funguje

Banán je bohatý na draslík a horčík, okrem rôznych minerálov a vitamínov. Banán pomáha tráveniu, zlepšuje náladu a dokonca má pozoruhodné účinky v boji proti symptómom premenštruačného syndrómu. Je to preto, že je tiež zdrojom tryptofánu, jednej z látok zodpovedných za pocit pohody. Akoby to nestačilo, toto ovocie je tiež veľkým spojencom, s ktorým sa chudne.

Ranná banánová diéta

Vyvinutá v Japonsku, v roku 2008 banánová diéta sa stala populárnou pre to, že je veľmi jednoduché ju vykonávať a sľubujú rýchly úbytok hmotnosti.

Plán je v podstate mať raňajky iba banán a pohárom teplej vody alebo pri izbovej teplote. Podľa svojich tvorcov ovocie a voda vedú k vytvoreniu druhu „gélu“, ktorý vyplňuje žalúdok a spôsobuje dlhotrvajúcu sýtosť.

Medzi predpismi tejto stravy je nejedenie inej potravy až do obeda. Potom od obeda môžete jesť všetko, čo chcete, okrem dezertov. Odporúča sa znížiť spotrebu potravín s množstvom tukov alebo kalórií. Najneskôr by ste mali najesť  do 18:00.

Podľa tých, ktorí sú zodpovední za návrh, diéta ranného banánu vám pomôže zchudnúť do 8 kg za mesiac, ak sa vykoná správne. Neni povonná fyzická aktivita, ale vedci poukazujú na to, že 30 minút chôdze za deň by stačilo na podporu chudnutia.

 

ZDROJ:raisehandnow.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>