PRÍRODNÉ PROSTRIEDKY NA VRÁSKY DEKOLTU A KRKU

Stačí pár pokynov a výsledok je zrejmý!

Zakaždým, keď nazrieme do nášho šatníka, s myšlienkou, čo si obliecť, necháme jedno alebo druhé oblečenie bokom zo zvláštneho dôvodu: predovšetkým vrások, ktoré sa tvoria na krku a dekolte.

Je dôležité nezabúdať na to, že potrebujeme dobrý spánok, aby sme si dobili baterky a vrátili telo späť do služby Faktom je, že mnoho z polôh, ktoré v spánku zaujmeme, prispieva k tvorbe vrások. Tvár položená na vankúši, ktorá spí na boku alebo tvári, môže zanechať stopy, ktoré sa môžu javiť ako dočasné, ale časom sa zakorenia v našej pokožke a už nezmiznú.

Správny spôsob spánku je lícom nahor alebo mierne nabok, aby netlačil na pokožku tváre alebo krku.

Ďalším nepriateľom pokožky krku, ako aj tváre, je slnko. Slnko zanecháva stopy, škvrny a suchú pokožku a spôsobuje vrásky Bez ochrany sa nevystavujte slnku.

Faktom ale je, že vrásky sa skôr či neskôr začnú objavovať a okrem toho, že na niektoré návyky môžeme zabudnúť, môžeme sa uchýliť aj k domácej liečbe.

Pamätajte, že pokožka na krku je veľmi tenká a ľahko sa zhoršuje. Je dôležité sa o to starať a udržiavať to hydratované. Tento domáci trik vám dodá pevnosť a zvýrazní váš vzhľad, takže už nikdy nemusíte vyhadzovať oblečenie, ktoré sa vám páči, a môžete si obliecť, čo chcete.

Dáme vám tipy v podobe masiek, ktoré si môžete pripraviť doma koľkokrát chcete .

Banán a ružová voda: Zrelý banán obsahuje ideálne vlastnosti na obnovenie sviežosti pokožky. Vezmite si poriadne zrelý banán, pyré a pridajte lyžicu ružovej vody alebo šípkového éterického oleja. Naneste na krk a nechajte pôsobiť 30 minút. Potom odstráňte veľkým množstvom vody a kúru opakujte trikrát týždenne.

Maska z pivného kvásku. Hlavným faktorom, ktorý voľným okom nevidíme a ktorý zhoršovanie stavu pokožky ovplyvňuje, je zníženie produkcie kolagénu. Nedostatok kolagénu spôsobuje vrásky a spôsobuje, že pokožka vyzerá dehydratovaná. Pomocou tejto masky je možné znova aktivovať produkciu kolagénu Kombinujte jogurt s jednou lyžicou pšeničných klíčkov a jednou lyžicou pivovarských kvasníc. Všetky ingrediencie dobre spojte a nanášajte na krk až do úplného vysušenia. Rovnaký postup opakujte trikrát týždenne a po niekoľkých aplikáciách vyhodnoťte výsledky.

Ďalšie tipy:

Okrem toho, čo sme vám povedali o slnku a o tom, ako spať, môžete zahrnúť aj zdravé návyky, ktoré telo vždy víta.

  1. Chráňte pred nechráneným a veľmi intenzívnym slnečným žiarením.
  2. Jedzte zdravé jedlá, ako je ovocie a zelenina.
  3. Vyvarujte sa konzumácii veľkého množstva červeného mäsa.
  4. Znížte množstvo rafinovanej múky, ktoré konzumujete.
  5. Vylúčte nezdravé jedlo, pretože je plné toxínov, ktoré sa hromadia v našom tele a potom ovplyvňujú kvalitu našej pokožky.

Na základe materiálov – homeremediesgarden.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>