PRIPRAVTE TÚTO „ZLATÚ ZMES“ – NAJSILNEJŠIU ANTIBIOTICKÚ A PROTIRAKOVINOVÚ LIEČBU (RECEPT)

Táto úžasná zmes je tiež známa ako „zlatá zmes“ kvôli svojim pozoruhodným vlastnostiam zdravia a vzhľadu, ktoré sa podobajú zlatu. Jeho recept je jednoduchý a ľahký.

Táto silná kombinácia antibiotík sa odporúča v prípade bakteriálnych a vírusových ochorení spojených so zdravotnými problémami. Okrem toho totiež pôsobí proti rakovine a posilňuje imunitný systém.

Tento úžasný liek je taký silný kvôli mimoriadnym vlastnostiam jeho zložiek, kurkumy a medu. Zodpovedajú tiež za jej prídomok „zlatý“, pretože poskytujú túto farbu.

Med a kurkuma sú jedny z najlepších prírodných liekov a ich kombinácia má protizápalové, antibakteriálne a protinádorové vlastnosti. Má tiež schopnosť zlepšiť celý proces trávenia.

Pri jeho použití je veľmi prospešné, že na rozdiel od farmaceutických chemických liekov zlatá zmes nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky.

Recept

Zloženie:
1 lyžička najemno nastrúhanej citrónovej kôry
1 lyžica kurkumy
100 g prírodného medu
2 lyžice prírodného jablčného octu
štipka čierneho korenia

Príprava:
V miske zmiešajte kurkumu, jablčný ocot a čierne korenie. Potom pridajte citrónovú kôru, a nakoniec med. Všetko dobre premiešajte, kým nezískate hladkú zmes. Pripravenú zmes vložte do sklenenej nádoby a odložte do chladničky.

Použitie:
Aby ste mohli ťažiť z tejto zlatej zmesi posilňovaním imunity, zlepšovaním celkového zdravia a prevenciou rakoviny, musíte si vziať jednu polievkovú lyžicu denne. Aby ste dosiahli čo najlepšie výsledky, je lepšie užívať liek ráno.

V prípade prechladnutia alebo akejkoľvek inej infekcie postupujte podľa tohto postupu: Počas prvých dvoch dní užite každú hodinu pol čajovej lyžičky zmesi. Nasledujúce dva dni užívajte pol lyžičky liekov každé dve hodiny. Po štvrtom dni konzumujte pol čajovej lyžičky trikrát denne. Tento postup opakujte, kým úplne nevymiznete všetky príznaky.

Aby ste mali úžitok z tejto úžasnej a zdravej zmesi, je nevyhnutné, aby ste ju konzumovali správne. Vložte si liek do úst a počkajte, kým sa úplne rozpustí. Po jeho prehltnutí počkajte niekoľko minút, kým vypijete čokoľvek iné.

Prípadne ho môžete konzumovať aj ako raňajky alebo si ho môžete pridať do čaju. Zlatú zmes jednoducho natriete na kúsok chleba a ráno zjete. Ak ho pridávate do čaju, aby ste predišli strate účinku, uistite sa, že čaj nie je príliš horúci.

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>