Pripravte svoje telo na leto do plaviek, toto je zaručená metóda zoštíhlenia, zbavenia tuku a zredukovania celulitídy

Možno ste videli, že koža vašich nôh alebo zadku sa mení, je oveľa chabejšia a menej hladká ako predtým, pokúšate sa ju zlepšiť krémami a masážami, ale nevidíte žiadne výsledky. Navyše, koľkokrát sa vám to stalo, že ste pozvaní na kúpalisko a kúpite krásne bikiny, vpredu vyzeráte, ako ste vždy chceli, a keď sa pozriete zo zadu, nemáte radi to, čo vidíte … Celulitída!

Nebojte sa, všetci máme celulitídu. Bolo zistené, že aj dedičstvo zasahuje do textúry vášho pásu, bokov a nôh. Ale ak chcete vedieť, aký je hlavný dôvod objavenia sa, pokračujte v čítaní …

Po prečítaní mnohých štúdií a pri pokuse o všetko som zistil, že najlepším riešením je napadnúť koreň problému, takže uvidíte, že vaša celulitída pomaly zmizne, chcete vedieť, aký je hlavný problém? Kŕmenie!

Verte tomu alebo nie, existuje veľa potravín, ktoré podľa lekárov sú do značnej miery zodpovedné za nerovnomerný aspekt vašej pokožky, to sú najväčšia príčina vášho trápenia a niekedy aj vaše nízke sebavedomie. Jedlo je váš problém, vaše riešenie, vďaka prírode môžeme bojovať proti celulitíde jedením. Hovorí sa, že „ste to, čo budete jesť“ a je to pravda.

Pripravte telo do plaviek

Prvá vec, ktorú musíte vziať do úvahy, aby ste ukončili celulitídu, je detoxikovať vaše telo, toxíny, ktoré konzumujete, pomáhajú pokožke zhoršovať sa, a takisto si udržiava tekutiny. Tieto toxíny nie sú získané konzumáciou niektorých vysoko spracovaných potravín, ako sú sóda, mäso alebo sladkosti.

Preto v tejto prvej etape budú potraviny a nápoje určené na detoxifikáciu hlavnými spojencami vašej stravy. Môžete použiť vodu s citrónom, ananásom, uhorkami, zázvorom alebo ľanovými semenami. Musíte začať viac spať, sen je krása a nezabudnite mať každé ráno chladnú sprchu, aby ste otvorili póry.

Druhým krokom, ako som vám povedal predtým, je konzumovať potraviny, ktoré bojujú proti celulitíde a pomáhajú vám ju eliminovať prirodzene. Chcete vedieť, čo to je? Preto som vytvoril zoznam tých najlepších.

 Koriander

Táto nádherná bylina podporuje detoxikáciu organizmu a pomáha eliminovať ťažké kovy z tela, ktoré majú tendenciu skrývať sa v tukových bunkách. Tieto ťažké kovy prerušujú normálnu funkciu kožného tkaniva a zabraňujú vášmu telu pred hojením a správnym fungovaním. Znížením toxínov vo všeobecnosti v tele, pomáhate zbaviť nadbytočného uloženého tuku, čo zlepšuje vzhľad celulitídy.

 Petržlen

Okrem toho, že je chutná bylina, používa sa aj ako korenie v mnohých pokrmoch, pôsobí ako diuretikum, ktoré pomáha vašim obličkám eliminovať nadbytočné toxíny v moči, čo spôsobuje opuch a zadržiavanie tekutín. Petržlen je bohatým zdrojom vitamínov A, C a E, čo je dôležitá živina pre vašu pokožku, aby vyzerala zdravo, takže môžete byť ďaleko od tejto nepríjemnej celulitídy.

Pohánka

Poznáte ju? Jedná sa o celé zrno ľahko stráviteľné, že okrem toho, že je kompletný proteín, je bohatý na vitamín B a vlákninu, pohánka je dôležitým zrnom v boji proti celulitíde, pretože pomáha vylučovať toxíny z buniek tuku pre vysoké množstvo lyzínu, aminokyselinu používanú na opravu tkanív a kolagénu.

Orechy

Sú dôležité pre elimináciu celulitídy, omega 3 prítomné v týchto potravinách, prispievajú k zdraviu bunkovej membrány pokožky a blokujú škodlivé zlúčeniny (ako sú toxické produkty) pomáhajú oddialiť starnutie vašej pokožky a boj proti celulitíde.

Grapefruit

Je známy svojou schopnosťou pomáhať telu spaľovať tuk, ale aj obsah vitamínu C, ktorý pomáha budovať a opravovať kolagén vo vašej pokožke, čo je základnou súčasťou boja proti celulitíde.

Voda s citrónom

Tento nápoj pomáha eliminovať celulitídu týmito spôsobmi:
-hydratáciou tela odstraňovaním toxínov

-pre veľkorysé dodanie vitamínu C, ktorý dodá pokožke hladký a flexibilný vzhľad

ZDROJ:awarenessremedies.com

 

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>