Pripravte si toto chutné smoothie a už nikdy nepoviete, že vás bolia kĺby

Ako starneme, trpíme rôznymi zraneniami, ktoré môžu mať vplyv na naše kolená. Tieto zranenia zapríčiňujú, že naše väzy a šľachy sú menej flexibilné, slabšie a menej mobilné – pretože ich mazanie sa znižuje.

Prinášame vám smoothie,ktoré je veľmi užitočné a efektívne, ak máte boľavé kĺby alebo trpíte ďalšími príznaky artritídy. Kolená sú veľmi dôležité a my sme bez nich stratený. Kolená sú jedným z najdôležitejších kĺbov v ľudskom tele, pretože podporujú správne držanie tela alebo pohyby našich nôh, keď chceme chodiť, behať, skákať alebo stáť.

 

V tomto článku vám ukážeme, ako sa robí najsilnejší prírodný koktail pre kolenné väzy, ktorý vám pomôže posilniť vaše väzy a šľachy.

To vám pomôže lepšie chodiť a váš život bude oveľa jednoduchší.

Toto úžasné, prírodné smoothie obsahuje vysoké množstvo zdraviu prospešných živín a látok, ktoré majú silné protizápalové vlastnosti, a ktoré môžu zmierniť bolesti kĺbov. Tiež obsahuje vysoké množstvo
vitamínu C, kremíka a horčíka. A tieto živiny poskytujú silu a energiu do všetkých častí tela a systémov.

Musíte len postupovať podľa jednoduchých pokynov.

Smoothie pre zdravé kĺby

potrebujeme:

  • 1 šálka (250 m1) vody
  • 7 gramov škorice
  • 2 šálky nakrájaných plátkov ananásu
  • 1 šálka ovsených vločiek
  • 1 šálka prírodného pomarančového džúsu
  • 40 gramov drvených mandlí
  • 40 gramov medu

postup:

Ako prvé budete musieť pripraviť ovsené vločky. Pridajte horúcu vodu a nechajte na chvíľu vychladnúť.
Potom je potrebné vytlačiť šťavu z ananásu. V druhej nádobe zmiešať med, škoricu, vodu s mandľami aj pomarančovou šťavou. Všetko dobre premiešajte a potom môžete pridať ananásový džús a ovsené vločky a znova premiešajte. Môžete pridať kocky ľadu, ak chcete. Užite si svoj kokteil.

Do 2 týždňov pocítite výraznú zmenu, vaše kĺby a kolená sa budú cítiť
oveľa lepšie a vy budete môcť znova chodiť bez akýchkoľvek problémov.

Ak trpíte akýmkoľvek typom bolesti kĺbov a potrebujete sa ich zbaviť – potom by ste mali určite skúsiť tento škoricovo ananásový koktail.

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>