Pripravte sa na veľkú stratu hmotnosti. Všetko čo, musíte preto urobiť je zmiešať tieto 3 prísady

Smoothie, ktorú prinášam dnes, je úplne prirodzená a pozostáva z troch zložiek, ktoré sú mimoriadne dobré a aktívne, nevyhnutné pri strate hmotnosti.

Kombinácia týchto zložiek pomáha alkalizovať vaše telo, eliminuje cholesterol, odstraňuje toxíny a poskytuje ochranu pred mozgovou príhodou a infarktom.

Toto je jedno z jeho hlavných zložiek: jablko, aj keď existuje niekoľko ľudí, ktorí si myslia, že prijímanie ovocia môže priberať na váhe, ale to nie je pravda, pretože ovocie nie je výkrm, navyše jeho hojná spotreba je pilierom, na ktorom by mala byť dokázaná akákoľvek strata hmotnosti, ktorá sa vykonáva zdravým spôsobom.

Takže každé ovocie je dobré zahrnúť do našej stravy, dokonca aj banán, ktorý aj napriek tomu, že je veľmi sladký, má tiež zaujímavý diuretický účinok, ale je pravda, že niektoré ovocie nám pomáhajú schudnúť a medzi nimi je aj jablko zelené.

Prečo nám zelené jablko pomáha schudnúť?

Zelené jablko obsahuje zaujímavú a bohatú výživovú kompozíciu a práve z tohto zloženia sú odvodené všetky vlastnosti, ktoré toto ovocie prináša v strave, aby sme schudli.

Zelené jablko poskytuje veľa diétnych vlákien vo forme pektínu a to je dôležité z dvoch dôvodov: pomáha regulovať peristaltiku alebo intestinálnu pohyblivosť a pomáha ľahšie ovládať chuť do jedla kvôli jeho sýtiacim účinkom.

Je to dôležitý zdroj vitamínov v skupine B. Tieto vitamíny sú nevyhnutné pre správne metabolizovanie živín a najmä sacharidov, vitamíny B zabraňujú následnému premeneniu sacharidov na tuky.

S nízkym obsahom sodíka zelené jablko je skvelá možnosť, keď je nadváha sprevádzaná zadržiavaním tekutín, pretože tieto plody sa jej účinne vyhýbajú. Majú veľmi málo kalórií, pretože jeden kus sotva obsahuje asi 80 kalórií.

Zelené jablko spomaľuje vstrebávanie cukru v čreve, taktiež bráni náhlemu uvoľňovaniu hormónu inzulínu, čo je skutočnosť, ktorá priamo súvisí s príjmom telesného tuku. Keď poznáte všetky výhody zelených jabĺk, ktoré sa strácajú, dobre jesť a nezabudnite konzumovať toto ovocie denne.

zloženie:

  • 2 ekologické zelené jablká
  • 125 gramov ovsa
  • 1 organický citrón
  • 1/2 litra minerálnej vody

Príprava a použitie:

Jablká nakrájajte na malé kúsky. Nalejte minerálnu vodu a vložte nakrájané jablká do mixéra, vložte ovos a premiešajte, až kým nebudete mať peknú hladkú homogénnu zmes. Nalejte zmes do misy a potom stlačte šťavu z vášho organického citrónu a miešajte v zmesi. Konzumujte hneď po dokončení práce. Ak chcete, môžete to urobiť pred spaním.

Tento elixír chudnutia sa má denne konzumovať počas siedmich dní. Môžete tiež konzumovať s ľadom, ak sa vám páči.

ZDROJ:sundaystoryes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>