Pridajte iba jednu jednoduchú prísadu do vody, aby ste urobili skvelý nápoj na detoxikáciu a chudnutie

????????????????????????????????????

Tento nápoj je veľmi jednoduchý a chutný spôsob, ako zostať zdravý. Všetko, čo potrebujete, je voda a uhorka. Kombinujú sa spolu a vytvoríte veľmi užitočný a zdravý nápoj.

Spotreba dostatku tekutín je jedným z najdôležitejších aspektov zdravia, ale buďme úprimní – voda je nudná! Niekedy chceme o niečo výraznejšiu chuť.

Okrasná voda je aromatická a zdravá náhrada za iné nápoje, ktoré sme vždy konzumovali. Výsledkom je, že pitie tohto nápoja môže pomôcť pri strate hmotnosti.

Najefektívnejším spôsobom, ako schudnúť, je znížiť spotrebu kalórií, takže namiesto ovocných štiav alebo nealkoholických nápojov pijeme vodu s uhorkou. Voda má nulovú hodnotu kalórií, uhorky majú menej ako 50 kalórií, takže ak pridáte niekoľko plátkov uhorky do pohára, budete konzumovať menej kalórií, ako keby ste pili sódu (150 kalórií) alebo pohár jablkového džúsu (113 kalórií).

Okrem toho, že tento nápoj pomáha strácať váhu, je skvelý pre vašu pokožku, pretože uhorka obsahuje silikát, ktorý pomáha pri problémoch s akné.

Uhorková voda je plná užitočných vitamínov a antioxidantov, vrátane vitamínov A a D. Ak máte kocovinu, táto voda vám pomôže získať späť svoju energiu.

Naozaj neexistuje žiadna výhovorka, aby sme sa vyhli tomuto nádhernému nápoju.

Tu je postup, ako pripraviť uhorkovú vodu:

Zloženie:

  • 1 stredná uhorka, dobre vyčistená
  • 2 litre pramenitej vody

Postup:

Vezmite čerstvú uhorku a dôkladne ju opláchnite, nakrájajte na plátky a nechajte ju vo vode niekoľko hodín (alebo cez noc). Ak chcete intenzívnejšiu chuť, môžete pridať mätu, citrón alebo jahody.

Piť jej môžete koľko chcete.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>