Pridajte 2 lyžice tejto zmesi do svojej rannej kávy a spálite „tonu“ kalórií

Zmes do kávy, o ktorej budeme písať v tomto článku, urobí vašu kávu nielen zdravšiu, ale tiež výrazne zrýchli váš metabolizmus.

Ak ste milovníkom kávy a svoj deň zvyčajne začínate so šálkou tohto nápoja, potom je tento recept určite niečo, čo by ste mali skúsiť ako doplnok ku chudnutiu.

Recept na kávu, ktorá urýchľuje metabolizmus a chudnutie

Ingediencie:

  • 3/4 šálky kokosového oleja
  • 1 lyžička škorice (odporúčame cejlónska)
  • 1/2 šálky čerstvého medu
  • 1 polievková lyžica kakaového prášku (voliteľné)

Pomery jednotlivých zložiek môžu byť upravené podľa vašej chuti, takže ak nemáte radi kávu sladkú, môžete znížiť množstvo medu, alebo ho vynechať úplne.

Spôsob prípravy:

Všetko, čo musíte urobiť, je zmiešať všetky ingrediencie v miske, kým nie sú dobre premiešané. Zmes do kávy potom nalejte do sklenenej nádoby a uschovajte na tmavom mieste.

použitie:

Uvarte si obľúbenú šálku kávy. Pokiaľ je ešte horúca, pridajte 1-2 polievkové lyžice tejto zmesi. Teraz kávu zamiešajte aspoň päť sekúnd, aby sa dobre premiešala s kávou a váš zdravý ranný nápoj s kokosovým olejom je hotový!

účinky:

Priaznivé účinky kokosového oleja sú vďaka obsahu stredne dlhým reťazcom mastných kyselín (triglyceridy), namiesto s dlhých reťazcov. Tieto stredne dlhé reťazce mastných kyselín v tele metabolizujú inak, než ostatné mastné kyseliny. Prechádzajú z pečene späť do tráviaceho traktu, kde sú potom zužitkované ako rýchly zdroj energie, čím sa zároveň zrýchli metabolizmus.

Záver

Štúdia zistila, že dávka 1 až 2 polievkové lyžice kokosového oleja obsahujúceho tieto stredne dlhé reťazce mastných kyselín, zvýšila za deň výdaj na energie o 5%, čo u priemerného človeka predstavuje spolu 120 kalórií denne.

ZDROJ.lahappy.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>