Pravidelne som trpela migrénou, akonáhle som vyradila zo svojho života týchto 5 spúšťačov, záhadne zmizli

Ak trpíte pravidelnými migrénovými bolesťami hlavy, môžete mať zoznam dôvodov, prečo prijímate bezpečnostné opatrenia. Ale migrény môžu byť spôsobené rôznymi druhmi faktorov – dokonca aj jedlom. Je známe, že rôzne druhy potravín môžu spôsobiť migrény v dôsledku zloženia potravy.

Jedná sa o 5 druhov potravín, ktoré spôsobujú migrény

1. Alkohol a červené vína

Alkohol akéhokoľvek druhu môže spôsobiť migrény. Koniec koncov, alkohol môže spôsobiť u ľudí, ktorí netrpia migrénami, pravidelnými bolesťami hlavy. Avšak najčastejšími typmi alkoholu, ktoré sú často príčinou migrény, sú tmavé likéry a červené vína. Alkohol obsahuje vysoké hladiny aminokyselín, čo je známa príčina bolesti hlavy.

2. Čokoláda

Je to lahodné, ale čokoláda je ďalším vinníkom v zozname potravín, ktoré spôsobujú migrény. Čokoláda obsahuje tyramín, čo je známa príčina mnohých migrén. Čokoládové chute sa často vyskytujú počas hormonálnych zmien u žien, napríklad počas menštruačného cyklu.

3. Umelé sladidlá

Aspartám – názov široko používaný umelé sladidlo, a to môže byť často pridané v dezertoch, nízkokalorických a diétnych vodách. Predáva sa tiež ako náhrada za cukor.

4. Rýchle občerstvenie (rýchle občerstvenie)

Všetci milujú hamburgery a čerstvé hranolky. Bohužiaľ, toto môže byť príčinou migrény. MSG, siričitany a dusičnany sú potravinárske prísady, ktoré sa používajú na predĺženie trvanlivosti výrobkov, ktoré sa často používajú v reštauráciách rýchleho občerstvenia, peto vaše jedlo je čerstvé a chutné.

5. Slané jedlá

Je známe, že spolu s potravinami rýchleho občerstvenia obsahujúcimi vysokú hladinu soli sú vinníkmi migrény. Bohužiaľ, často dostaneme viac sodíka, ako potrebujeme. Sledujte štítky rýchleho občerstvenia a dbajte na to, aby ste nedostali viac sodíka, než potrebujete.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>