Pozrite sa na úžasné výsledky tejto masky, vaše vlasy a tvár vám povedia veľké ďakujem

Nevyhnutné zložky:

 

  • Med
  • Škorica
  • Plastová taška
  • Balzam na vlasy

 

Ako používať túto masku na vlasy

Rozdeľte vlasy do prameňov a dať zmes na vlhké vlasy s kefou. Alebo najlepším spôsobom je namočiť ruky do tejto úžasnej zmesi a rovnomerne naniesť na vlasy. Po starostlivom nanesení pasty zdvihnite vlasy a zabaľte ich do zväzku a zakryte ich plastovým vrecom. Nechajte po určitý čas sušiť.

Hneď ako zaschne, opláchnite ju vodou.

Opláchnite dobre a potom opláchnite šampónom, až kým neumyjete zvyšné škoricové škvrny. Utrite si vlasy uterákom a počkajte; Môžete cítiť krásnu vôňu? Áno, je to z vašich vlasov. Voila!

Nemusíte si všimnúť rozdiel po prvom použití (pretože to závisí od textúry a typu vlasov), ale po tretej aplikácii keď použijete túto masku na vlasy, budete určite prekvapení úžasnými výsledkami! Farba vlasov sa zvýši až o 4 odtiene!

Ako používať túto masku na kožu

Ak máte tukovú alebo kombinovanú pokožku, potom toto medovo-škoricové duo dokáže oživiť vašu pokožku a bude vyzerať mladšie!

Postup je veľmi jednoduchý!

Zmiešajte 2 polievkové lyžice medu s lyžičkou škorice a rovnomerne naneste na tvár. Nechajte ju 10 minút a potom opláchnite teplou vodou. Pridaním banánu do zmesi môžete zvýšiť žiaru!

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>