Pozor na elektronické cigarety. Ukazuje sa, že e-cigarety spôsobujú hroznú nevyliečiteľnú chorobu zvanú “Popcorn Lung “

Najnovším trendom je fajčenie E-cigarety. Boli propagované ako oveľa bezpečnejšia alternatíva fajčenia bežnej cigarety. Ale samozrejme, je tu staré príslovie, hovorí “či je to príliš dobré, aby to bola pravda …”

Harvard School of Public Health sa rozhodli urobiť štúdiu o e-cigariet a výsledky sú prekvapujúce.

Nebezpečný Diacetyl

Diacetyl je príchuť chemická látka používaná v e-CIGS, ktoré sú spojené s prípadmi závažného ochorenie dýchacích ciest, najviac pozoruhodne nevyliečiteľný stav sa nazýva “Popcorn pľúc. Toto ochorenie je úplne vysiľujúce a nezvratné. Jedná sa o respiračné ochorenie, ktoré spôsobuje zjazvenie v malých vzduchových vakov v pľúcach. To vedie k dýchavičnosti a nadmernému kašľu.

Vzali 51 rôznych príchutí e-CIGS a spravili analyzu z nich. Autor Joseph Allen, spolu so svojím tímom zistil, že aspoň v jednom z 3 top toxínov boli nájdené v 47 e-CIGS. Tieto toxíny sú: diacetyl, acetoínu, 2,3-pentandion. Tiež zistili, nasledujúce:

“Množstvo diacetylu v 39 z e-CIGS presiahla sumu, ktorá bola schopná detekovať v laboratóriu. Diacetyl a ďalšie súvisiace aromatické chemikálie sú používané v mnohých iných, príchuťou masla a s príchuťou popcornu, vrátane ovocných príchutí, alkoholových chuťou a cukrovinky ochutené e-cigarety. ”

Allan tiež poznamenať, ako desivé tieto nálezy sú názvy aróma týchto e-CIGS zahŕňajú cukrovú vatu a ďalšie príchute, ktoré sú pre mladých ľudí.

Ale to nie je všetko. Vzhľadom na to, že e-CIGS sú tak nové, že sa ešte nemalo kedy zistiť, že aj ďalšie riziká môžu vyskočiť v blízkej budúcnosti. David Christiani, Elkan Blout profesor genetiky na životné prostredie, bol spoluautor štúdie a uviedol nasledovné:

“Pretože väčšina zdravotných obáv o e-cigarety sa zamerala na nikotín, to ešte veľa nevieme o e-cigaretách. Okrem toho, že obsahujú rôzne úrovne návykových látok nikotínu, ale tiež môžu obsahovať iné chemické látky rakovinotvorné, ako je napríklad formaldehyd, a pretože naše štúdia ukazujú, aromatické chemické látky, ktoré môžu spôsobiť poškodenie pľúc. ”

Vyzerá to, že po tom všetkom, je najlepšie prestať fajčiť všetky e-CIG , kým ďalšie výskumy nevykonajú ďalšie štúdie na fajčiarské trendy.

Tu je video, kde e-CIGS viedlo k ničivým výsledkom jedného muža:

ZDROJ:VIRALZONEX.COM

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>