POUŽITE TÝCHTO 8 DENNÝCH POSTUPOV, ABY STE POMOHLI UVOĽNIŤ TOXÍNY Z LYMFY

Lymfatický systém je dôležitý systém v tele, ktorý je tvorený tekutinami a tkanivami, ktoré telom pretekajú. Nie je to ako s obehovým systémom, lymfatický systém nemá na pohyb tekutín pomoc srdca. Preto je dôležité ubezpečiť sa, že pomáhate svojmu lymfatickému systému .

8 spôsobov, ako môžete pomôcť svojmu lymfatickému systému uvoľňovať toxíny:

1. Jedzte surové ovocie
Jesť surové ovocie na prázdny žalúdok je jedným z najjednoduchších a najchutnejších spôsobov stimulácie detoxikácie, pretože bránite kyselinám a enzýmom pôsobiť na telo. Citrón, limetka a grapefruit sú niektoré z najlepších výberov, takže do svojej rannej vody pokojne pridajte niekoľko kúskov.

2. Pite vodu
Telo potrebuje veľa vody na odfiltrovanie lymfatického systému a odstránenie akýchkoľvek toxínov a chemikálií. Odporúča sa piť vodu po celý deň, aby bolo telo správne hydratované.

3. Masáž
Masáž, najmä masáž hlbokých tkanív, pomáha presunúť lymfatické tkanivo do drenáže kompresiou lymfatického systému, aby vyplavila všetky nečistoty a uvoľnila miesto pre prospešné živiny.

4. Skákanie
Skákanie je jednoduchý úkon pohybu hore a dole na trampolíne, ktorý stimuluje lymfatický systém s cieľom detoxikovať bunky.

5. Čistenie pokožky Kartáčovanie pokožky
je jednoduchá metóda, ktorú je možné vykonať kefovaním tela a masážou tela k srdcu. Pomáha odlupovať pokožku, odstraňovať odumreté bunky a stimulovať lymfatický systém.

6. Teplé a studené sprchy
Táto zmena teploty pomáha lymfatickému systému pracovať efektívnejšie. Kontrastná sprcha tiež stimuluje cirkuláciu rozšírením krvných ciev.

7. Cvičenie
Nezáleží na tom, či je to každodenná krátka prechádzka alebo intenzívne cvičenie. V skutočnosti akákoľvek forma fyzickej aktivity stimuluje lymfatický systém.

8. Smiech
Smiech vás núti zhlboka sa nadýchnuť, čo následne spustí obeh a pľúca, aby mohli pracovať synergicky s lymfatickým systémom.

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>