Použite perfektný spôsob na očistenie čriev, zaručí vám to Super zdravie. Táto technika podporuje rýchlu normalizáciu hmotnosti

Je známe, že na odstránenie mnohých chorôb stačí vyčistiť črevá od hlienu a parazitov. Za asi 70 rokov života cez črevo prejde 100 ton potravy a 40 tisíc litrov tekutiny. Výsledok: v čreve sa nahromadia viac ako 15 kg fekálneho a toxického odpadu a nenapravideľné čistenie poškodzuje naše zdravie.
Skutočnosť, že črevá kontaminované ukazujú časté zápchy, pomalý metabolizmus, diabetes, alergie, nadmernú hmotnosť, choroba filtračných telies obličiek a pečene, ušné ochorenia a očné, nechtov, pokožky, systémové ochorenia, v rozmedzí od artritídy a končí sa niekedy rakovinou.
Použitie klystíru čistí iba malú časť hrubého čreva (40-50 cm). Črevná používanie zariadenia je drahé, to si vyžaduje čas a narúša črevnú mikroflóru.
Vnútri 1-2 dezertných lyžičiek špeciálnej múky z ľanového semena umožňuje čistenie hrubého a tenkého čreva od trvalého hlienu, parazity v rozpätí troch týždňov. A úplne zachováva črevnú mikroflóru. Pozor prosím! Táto technika podporuje rýchlu normalizáciu hmotnosti a spaľovanie tukov.
Múka z ľanového semienka (musí byť čerstvé !!!) je schopný absorbovať a vylučovať toxické látky, toxíny, znižujú hladinu cholesterolu v krvi. Má široké antiparazitické spektrum účinku; má škodlivý účinok na mnoho druhov hlíst, húb, vírusov. Má pozitívny vplyv na reguláciu metabolizmu lipidov.

Indikácie na použitie:

  • zápalové procesy slizníc horných dýchacích ciest
  • gastrointestinálny trakt
  • gastritída
  • kolitída
  • peptický vred žalúdka a dvanástnika
  • ochorenia močových ciest – pyelitída, cystitída, nadváha, metabolizmus lipidov
Je účinný pre každodenné použitie s preventívnym účelom.

Spôsob použitia:

Používa sa ako zložka na prípravu jedla s antiparazitickými vlastnosťami
1 čajová lyžička na porciu.

Čistenie čreva

1 týždeň: 1 dezertná lyžica ľanovej múky + 100 gramov jogurtu alebo kefíru
2 týždne: 2 dezertné lyžice ľanovej múky + 100 gramov jogurtu, kyslej smotany alebo kefíru.
Vezmite túto zmes namiesto raňajok. Hrubé a tenké črevo sa zbaví hlienu, parazitov, zatiaľ čo intestinálna mikroflóra je úplne zachovaná. Zakysanú smotanu je možné nahradiť akýmkoľvek výrobkom z kyslého mlieka. Počas čistiaceho obdobia je potrebné dodržiavať pitný režim: piť vodu až na 2 litre denne.
ZDROJ:paulrise.blogspot. com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>