Použite 3 čajové lyžičky denne týchto 2 produktov po dobu jedného mesiaca! Prostriedok, ktorý zničí aj tie najzávažnejšie choroby

Myšlienka miešania sódy s javorovým sirupom alebo medom sa zdá byť divná, pretože, ako vieme, rakovinové bunky sa živia cukrom. Ale v tomto prípade sa cukor správa úplne inak.

Rakovinové bunky nebudú schopné používať cukor na ich ďalší rast, pretože jedlá sóda ich úplne neutralizuje. Medový alebo javorový sirup ovplyvňuje rakovinové bunky (ktoré používajú 15-krát viac glukózy v porovnaní so zdravými bunkami). Med a sóda preniknú do rakovinovej bunky a zničia ju.

Prostriedok, ktorý zničí aj tie najzávažnejšie choroby

zloženie:

  • Sóda na pečenie
  • Javorový sirup alebo med

Spôsob prípravy:

Zmiešajte jednu časť jedlej sódy s troma časťami javorového sirupu alebo medu. Zmiešajte prísady tak opatrne, aby ste vytvorili homogénnu zmes. Varte zmes za nízkeho tepla asi 10 minút. Náprava je pripravená!

Spôsob použitia:

Použite 3 čajové lyžičky tohto lieku po celý deň. Doba liečenia je 1 mesiac. 

Počas tejto liečby sa budete musieť vyhýbať konzumácii akéhokoľvek druhu mäsa, cukru a múky.

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>