Posypte svoju posteľ sódou na pečenie, budete prekvapený, čo sa začne diať…

SONY DSC

Všetci vieme, že sóda na pečenie je skutočným všeliekom, ktorý dokáže urobiť skutočné zázraky ako v oblasti zdravia, tak pri čistení. Budete však prekvapení, prečo ju používame v našej posteli.

Sóda na pečenie je vhodná na alkalizáciu, vylučovanie baktérií a vírusov, záhradníctvo a rôzne domáce praktiky. Môžeme robiť zázraky v našej spálni, čo dokáže nahradiť dostatočne dlhé a únavné veci.

Ak si váš matrac na našej posteli poprášite sódou na pečenie, osvieži ju a oslobodí ju od prachu a nečistôt. Pre dobré a voňavé lôžko a správnu hygienu nestačí nahradiť pravidelné posteľné prádlo, väčšinu nečistôt na matraci zostáva. Preto môžeme dostať astmu, kožné ochorenia a mať iné zdravotné problémy. Sóda pečená na matraci pomáha nielen očistiť, ale aj pri znižovaní zápachu.

Odstráňte všetko prádlo z matraca a potom posypte sódu na pečenie. Použite svoju ruku na jemné pohyby a ponechajte ju dve hodiny. Nakoniec vysajte vysávačom. Budete tiež vidieť, o koľko bude matrac čerstvejší, voňavejší a čistejší bude, malé zrná sódy na pečenie budú absorbovať nečistoty.

Vyššie uvedená metóda sa môže použiť nielen na matrace, ale aj na deodorizáciu obuvi. Aplikujte ju rovnako ako v posteli. Aj v odpadkovom koši, rovnako ako v chladničke.

ZDROJ:bidista.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>