Postriekajte svoj dom touto zmesou a do dvoch hodín neuvidíte ani jedného komára, muchu alebo iný nepríjemný hmyz

Všetci chceme mať čistý domov, ale tiež vieme, že to môže byť veľmi ťažké. Zachovanie správnej hygieny nie je tak jednoduché. Komáre, muchy a šváby, ktoré sa môžu objaviť takmer v každom dome. Títo škodcovia sú nepríjemní a dajú sa veľmi ťažko odstrániť z vášho domova.

Našťastie sme našli zmes, ktorá vám pomôže odstrániť ich veľmi rýchlo! Je to prirodzené a nebude vás to veľa stáť, pretože ste pravdepodobne máte všetky ingrediencie doma! Takže neutrácajte peniaze na drahé prostriedky! Skúste toto !

zloženie:

  • ½ šálky octu
  • ½ šálky šampónu
  • ½ šálky rastlinného oleja

Pokyny a použitie:

Všetky prísady by sa mali pridať do rozprašovacej fľaše. Dobre pretrepte a potom použite túto zmes v spreji na povrchy infikované hmyzom. Môžete ju používať okolo domácich miláčikov a detí, pretože to nie je toxické. Môže vám pomôcť pri odstraňovaní všetkých návštevníkov! Po niekoľkých hodinách si budete môcť všimnúť veľký rozdiel!

ZDROJ:newdailyrecipes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>