Posilnite kosti, zmiernite bolesti kĺbov a utíšte zápal s týmto silným liekom

Bolesť v kostiach a kĺboch ​​je oslabená a môže sa zhoršiť a spôsobiť chronický zápal a rôzne zdravotné problémy. Bolesť v kostiach je výsledkom starnutia. Zabraňuje všetkým každodenným aktivitám osoby. Preto by ste mali urobiť všetko, čo je možné, aby sa zabránilo tejto bolesti v kostiach a kĺboch, alebo aspoň znížiť jej intenzitu. Preto by ste mali mazať kĺby, posilňovať kosti a zmierňovať zápal.

Medzi hlavné príčiny bolesti kĺbov a kostí tohto zranenia, rovnako ako dna, osteoartritída a artritída, autoimunitné ochorenia a zápal. Nasledujúci výrobok obsahuje všetky prírodné zložky, ktoré majú silné liečivé vlastnosti.

Zázvor je silná protizápalová prísada, ktorá posilňuje imunitný systém a zabraňuje rôznym chorobám.

Mrkva je bohatá na živiny, ktoré podporujú zdravie kĺbov a kostí.

Tu je postup, ako pripraviť silný nástroj

zloženie:

  • čerstvý koreň zázvoru (asi 2 cm)
  • 5 alebo 6 mrkvy
  • koreň kurkumy (asi 1 cm)
  • 250 ml mlieka

pokyny:

Nakrájajte zázvor a kurkumu a potom ich premiešajte so všetkými ostatnými prísadami v mixéri. Zmiešajte, kým nezískate hladkú zmes. Táto dávka stačí na jeden deň.

použitie:

Mali by ste užívať 50-60 ml tohto lieku trikrát denne, 30 minút pred hlavným jedlom. Ak je zmes príliš silná, rieďte ju malým množstvom vody.

ZDROJ:webvinegret.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>