Popasujete sa s chorobou ktorej sa bojíme všetci, stačí rozmiešať jedlú sódu a med a jesť 3 čajové lyžičky denne

Vzhľadom na skutočnosť, že rakovinové bunky prosperujú s cukrom, mnohí ľudia sa domnievajú, že kombinácia medu alebo javorového sirupu a jedlej sódy je škodlivá pre zdravie.

Napriek tomu mnohí odborníci za posledných 6 rokov skúmali túto otázku a ukázali, že to tak úplne nie je!

Pravda je, že rakovinové bunky prosperujú v cukre, ale táto kombinácia funguje ako trójsky kôň. V tejto zmesi slúži cukor ako cieľ pre rakovinové bunky a sóda na pečenie ich zničí.

Alkalita buď zničí zárodok rakoviny vnútri postihnutej bunky, zvráti sa na normálnu hodnotu, alebo spôsobí rýchly posun v úrovni pH, ktorá úplne zabije rakovinu.

Tento náhly prechod na zásaditosť prináša viac kyslíka, ako bunky sú schopné nosiť a rakovina tak zmizne.

Zloženie na jeden týždeň:

• Jedlá sóda 7 polievkových lyžíc
• Javorový sirup alebo med 12 polievkových lyžíc

Príprava:

Všetko, čo musíte urobiť, je zmiešať tieto dve zložky, čajovú lyžičku jedlej sódy a lyžicu medu. To bude stačiť na týždeň. Varte zmes na nízke teploty po dobu 5-10 minút, pri neustálom miešaní. Po uvarení je liek pripravený. Nie je nutné ho skladovať v chladničke.

Aplikácia:

Musíte konzumovať čajovú lyžičku tejto zmesi denne, 1-3 krát denne, po dobu jedného mesiaca alebo dvoch. Po 30 dňoch používania tohto lieku bude pH Vášho tela vyvážené a prostredie vo vašom tele sa stane zásadité.

Okrem toho musíte urobiť niektoré dôležitýc zmien v jedle, znížiť príjem mäsa a vyhnúť sa bielej múke a cukru. Táto úžasná liečba určite prinesie úžasné efekty!

ZDROJ:jensprav.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>