Pomóóc ja mám herpes, domáci spôsob ako sa ho rýchlo zbaviť

Opary na perách je problém, ktorý sa môže stať každému z nás. Herpes simplex alebo herpes simplex (horúčka) je infekčné ochorenie spôsobené HSV1 a HSV2. Choroba sa prejavuje zhlukom zápalových vezikúl na perách, niekedy presahuje, ale nie veľa.

Bubliny rastú a časom sú pokryté chrastami. Samozrejme, môžu trochu ublížiť, ale najväčší nepohodlie, ktoré cítime počas herpesu, je ten, ktorý súvisí s jeho estetickými vlastnosťami. Preto, keď sa herpes objaví na našich perách čo najskôr, radi by sme sa jej zbavili. Preto vám dnes navrhneme, ako vyliečiť horúčku.

Cesnak

Môžete ho buď zjesť, alebo si ním viackrát za deň potierať vonkajšiu ranku. Ideálne je však oba spôsoby kombinovať, vďaka čomu dosiahnete oveľa lepší účinok a rýchlejšie zmiznutie herpesu.

B- komplex môžete nahradiť droždím

Pri vzniku herpesu sa odporúča doplniť si do tela vitamín B, často práve formou tabliet B-komplexu. Ak ich však nemáte poruke, pomoc môžete nájsť aj v chladničke. Veľmi dobrým zdrojom potrebného vitamínu B je totiž droždie. Rovnako ako v prípade cesnaku ho prikladajte priamo na herpes a zároveň konzumuje.

Liečba ľadom

Tá pomáha najmä v začiatkoch, keď pociťujete prvé nepríjemnosti v oblasti pier. Keďže pri tomto probléme ide tiež v podstate o zápal, je nutné ho v začiatkoch potlačiť. A tak si na postihnuté miesto robte obklady s ľadom zabaleným v nejakej látke, aby to nebolo veľmi nepríjemné na dotyk. Keď sa vám aj potom herpes objaví, nebude tak veľký a rýchlejšie sa ho zbavíte.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>