Pokúste sa piť slanú vodu 7 dní, aby ste videli pôsobivý výsledok! Posilňuje kosti, normalizuje hladiny cukru v krvi, urýchľuje metabolizmus, zlepšuje imunitný systém – to je len zlomok z výhod

Určite ste nevedeli, že môžete byť liečený slanou vodou. Odborníci ubezpečujú, že teplá voda s morskou soľou, ktorá sa pije na prázdny žalúdok, je schopná po dobu 7 dní doslova oživiť každú bunku tela. Koniec koncov, voda je zdrojom života, je to úplne prirodzené pre telo.

V tomto článku sa pokúsime presvedčiť vás o zázračných vlastnostiach prírodného nápoja. Posilnenie kostí, normalizácia cukru v krvi, zrýchlenie metabolizmu , zlepšenie imunity sú len niektoré z výhod pohára zdravotnej tekutiny.

Čistenie so slanou vodou

Do pohára horúcej vody dať 1 lyžičku jedlej morskej soli hrubú. Dôkladne premiešajte, kým sa úplne nerozpustí. Skúste to: ak sa kvapalina zdá byť príliš koncentrovaná, trochu ju zrieďte.

Piť soľnú vodu 7 dní ráno na prázdny žalúdok. Potom urobte prestávku na týždeň, potom môžete pokračovať.

Je dôležité: na liečbu soľnej vody je kontraindikovaná pre tých, ktorí trpia akýmkoľvek porušením obličiek!

POUŽITÉ VLASTNOSTI SLANEJ VODY

  1. Voda s morskou soľou je nánosom potrebných minerálov pre naše telo. Lekári identifikovali viac ako 80 prvkov.
  2. Soľ slúži ako prirodzené antibiotikum pre črevo. Použitie vody a soli urýchľuje proces trávenia.
  3. Soľná voda pomáha predchádzať osteoporóze a krehkým kostiam.
  4. Zachováva normálnu hladinu tekutiny v tele. Dokonca aj lekársky soľný roztok, s ktorým dávajú kvapky, slanú chuť.
  5. Vzhľadom na veľký obsah minerálov dôležitých pre nervový systém, pravidelné pitie slaných vôd pomôže normalizovať emocionálny stav a zabrániť nespavosti. Soľ podporuje potrebnú úroveň serotonínu a melatonínu, najdôležitejších antidepresív.
  6. Soľ prispieva k skvapalneniu hlienu v pľúcach a dutinách nosa po prechladnutí a chrípke. Pomáha odstrániť hlien z tela.
  7. Slaná voda dáva pokožke hladký tón a sviežu farbu.

Všetky vyššie uvedené výhody sú platné vzhľadom na vodu s morskou soľou, konvenčná soľ na liečivé účely nie je dobrá. Mnoho zdrojov uzdravenia nám dáva samotná povaha. Povedzte o tom svojim priateľom.

zdroj:FITHACKER.RU

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>