Podarilo sa mi schudnúť zbytočné centimetre s bobkovým listom, ale musíte ho užívať presne takto…

Sme doslava posadnutí životným štýlom. Pridávame najlepších odborníkov na zlepšenie kvality života.
Bobkový list je jedna z liečivých rastlín najznámejších medzi obyvateľstvom, určite viac ako raz mamička alebo babička vám odporučil ho! Táto rastlina sa používa na varenie, korenie a na odstránenie príznakov niektorých chorôb.

Podľa publikácie v Journal of Clinical Biochemistry and Nutrition bola vykonaná štúdia na overenie účinnosti bobkového listu, kde bola podaná skupine ľudí od 1 g do 3 g vavrínových listov počas 30 dní a zistilo sa, že hladiny glukózy, cholesterolu a triglyceridov sa znížili.

Ale nielen to, že vavrín má vynikajúce výhody, ktoré nám pomáhajú schudnúť

Eliminuje kvapaliny: Vavrín je vynikajúcim jedlom na chudnutie, pretože jeho vlastnosti aktivujú naše telo, dokážu eliminovať toxíny a stávajú sa ideálnou zložkou na odstránenie tekutín a znižovanie tuku brucha.

Zlepšuje trávenie: vavrínové listy pomáhajú nášmu tráviacemu systému a zlepšujú renálny systém.

To je spôsob, ako by ste mali s bobkovým listom schudnúť!

Možnosť jedna – čaj na chudnutie

Položte do šálky ¼ litra prevarenej vody a pridajte päť bobkový list, nechajte odpočívať 10 minút. Vezmite to dvakrát alebo trikrát denne.

Možnosť dva –  čaj so škoricou na zníženie centimetrov

Pripravte infúziu bobkového listu so škoricou a pite ho trikrát denne, je to šálka pred každým jedlom. Ak ho pijete stále, môžete znížiť až osem centimetrov.

Pamätajte si na tieto lieky, ktoré musíte doplniť diétou a cvičením, aby ste dosiahli výsledky v kratšom čase, a hoci je to efektívna prirodzená voľba, vždy sa obráťte na svojho lekára. Najmä ak užívate akékoľvek lieky a vyhnite sa tomu, ak ste tehotná, dojčíte alebo máte problémy s pečeňou.

ZDROJ:salud180.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>