Pite tento kúzelný nápoj po každom jedle – budete chudnúť veľmi rýchlo

Grapefruit je známy ako antioxidant a tiež pre jeho silné antibakteriálne vlastnosti. Je bohatý na vitamín C, obsahuje vitamíny A, B, D, E a vápnik, fosfor, horčík, mangán, zinok, meď a železo.

Kúzelný nápoj zdravia a krásy

zloženie:

  •  1 veľký zrelý grapefruit
  •  1 polievková lyžica medu

Nakrájajte grapefruit na polovicu, je lepšie chladný (z chladničky) a odstráňte celulózu lyžicou. Vložte buničinu z grapefruitu a medu do mixéra a premiešajte, kým sa zmes nestane hladká.

Tento magický nápoj obsahuje užitočné prvky ako:

Pektín, ktorý prispieva k účinnému vylučovaniu prebytku cholesterolu (ak budete jesť grapefruit každý deň, zniži sa zlý cholesterol o 15,5 percenta a triglyceridy o 27 percent) a stabilizuje metabolizmus.

Lykopén , ktorý pomáha pri boji proti toxínom a škodlivým látkam v tele.

Niekoľko dúškov tohto nápoja, po obede (počkajte 20 minút po jedle), dokáže spaľovať takmer polovicu kalórií získaných počas jedla.
Magický nápoj má liečivé účinky na hypertenziu a kardiovaskulárne ochorenia.
Navyše grapefruit obsahuje množstvo zložiek, ktoré nám pomáhajú bojovať proti prechladnutiu a je dokázané, že bráni niektorým druhom rakoviny a srdcových chorôb.

ZDROJ:healthyfoodteam.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>