Pite každé ráno štyri polievkové lyžice tohto nápoja a rozlúčte sa s upchatými tepnami, vysokým krvným tlakom a zlým cholesterolom!

Všetci sme boli svedkami neuveriteľnej progresie kardiovaskulárnych ochorení v posledných rokoch. Vysoký krvný tlak, ateroskleróza a vysoký cholesterol sú dnes bežnejšie kvôli nezdravému stravovaniu a sedavému životnému štýlu modernej spoločnosti. Tieto podmienky nie sú naivné a môžu mať život ohrozujúce dôsledky pre vaše zdravie. Ak neznížite vysoký krvný tlak a vysoké hladiny cholesterolu včas, môže to viesť k vážnym zdravotným problémom, ktoré môžu byť dokonca smrteľné!

Dnes vám predstavíme jednoduchý prírodný nápoj, ktorý očistí vaše tepny, zníži krvný tlak a hladinu cholesterolu a účinne predchádza kardiovaskulárnym ochoreniam.

Tu je postup na liek:

Zložky

  • 5-6 zväzkov petržlenu
  • 12 šálok vody
  • 1 kg citróny
  • sáčok sódy na pečenie

Príprava

Nalejte vodu do hrnca a zohrejte. V rovnakej dobe umyte citróny dobre a nakrájajte celé a potom ich pridajte do vriacej vody. Pridajte aj sódu na pečenie a nechajte zmes vychladnúť počas jednej hodiny.

Potom nakrájajte petržlenovú vňať a pridajte ju do zmesi a potom ju znova variť na nízkej teplote niekoľko minút. Keď skončíte, nalejte tekutinu do sklenenej fľaše a nechajte ju v chladničke. Množstvo sirupu by malo stačiť na 20 dní.

Konzumovať 4 lyžice sirupu každé ráno, a vaše srdcové a obehové problémy budú vyriešené!

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>