Pijeme tento nápoj každý deň, ale ani netušíme o tom, že je to zabiják, ktorý nám môže spôsobiť rakovinu

Mnohí z nás si všimli, že dnes rakovina prichádza obrovskou rýchlosťou. V Nórsku bola vykonaná štúdia, ktorá dokázala, že ľudia, ktorí konzumujú 3 poháre mlieka denne, majú väčšiu pravdepodobnosť rakoviny prsníka ako tí, ktorí pijú 1 alebo žiadny pohár.

Predčasne sa verilo, že mlieko naopak môže znížiť riziko rakoviny. Ale po tomto výskume vedci potvrdili, že mlieko môže spôsobiť rakovinu.

Väčšina pacientov pochádza z Fínska, Švédska, Veľkej Británie, Kanady a Ameriky – krajín, ktoré vedú cestu v používaní mlieka.

Je dokázané, že hormóny a rastové faktory, ktoré sú obsiahnuté v mlieku, karcinogénny potenciál, čo sa týka aj syntetické biologicky aktívnymi doplnky vitamínu D, ktoré sa často pridávajú do mlieka a ďalších mliečnych výrobkov.

Predpokladá sa, že tí ľudia, ktorí majú rakovinu prsníka v priemere, konzumujú dvakrát toľko syntetické vitamínu D, v porovnaní s ostatnými.

Ale musíte tiež zvážiť rakovinu iných faktorov. Príčinou rakoviny je aj konzumácia múky, cukru, nejakého druhu mäsa (najmä bravčového mäsa), ako aj zníženie spotreby čerstvej zeleniny a rýb.

Na druhej strane, podprsenky, zvlášť tesné, môžu zvýšiť riziko rakoviny. Ženy, ktoré nosia podprsenky po dobu 12 hodín, najmä tie, ktoré majú kostice, zvyšujú riziko rakoviny o 20 krát v porovnaní so ženami, ktoré ich nosia menej často alebo nikdy.

Buďte zdraví!

ZDROJ:fithacker.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>