Osloboďte sa od týchto malých potvor? Takto sa ich bez problémov zbavíte

Roztomilá myš je veľké nebezpečenstvo pre ľudský život, pretože sú prenášačmi rôznych chorôb, vrátane horúčky. Tieto hlodavce môžu spôsobiť veľké škody domu, poškodiť výrobky a nábytok. Zbaviť sa myší nie je tak jednoduché, a navyše sa rýchlo množia.

Dorazíte na záhradu, a uvidíte myši okolo chalupi. S príchodom majiteľov niekedy odídu, ale často zostávajú aj naďalej a otravujú svojou prítomnosťou. Ako ich vyhnať?

Profesionálny zápas s týmito hlodavcami je nákladné. Využívajú sa jedovaté chemikálie, ktoré sú škodlivé pre zdravie. Aj napriek tomu, sú jednoduché tipy na oslobodenie od myší. Tu sú niektoré z nich:

1. Hlad

Myši žijú v dome, ako sú potraviny k dispozícii, takže je potrebné, aby:

  • Uchovávať potraviny v dobre uzavretých nádobách.
  • Okamžite umývať riadu, so zvyškov jedál.
  • Dôkladne vyčistiť kuchyňu po každom varení.
  • Nenechávajte omrvinky na jedálenskom stole.
  • Každý deň vyniesť odpadky.
  • Neukladajte staré noviny a časopisy, staré oblečenie, ktoré môžu byť použité pre myši ako lôžko.
  • Zápach jedla nájdu myši, a to aj v prípade, že sú uložené v horných skriniek.

2. Zamurovať všetky otvory

Vzhľadom k tomu, myši dosť aj malá medzera sa dostať do domu, musíte sa zbaviť všetkých otvorov: pod podlahové lišty, na palubovky, v tehlovom murive pod kuchynským drezom. Príliš veľké otvory môžu byť zapojený do oceľového materiálu s penou, medené pletivo – to všetko je príliš tvrdé pre myši.

3. Pripravte pascu

Použite pascu na lov živých myší. Triky, môžete použiť arašidové maslo, čokoláda, syr, nejaké dobroty. Chytanie myší do pasci, môžete , aj keď ste mimo domova.. Použitie repellers myšou

Peppermint pomáha zbaviť sa myší v dome. Hlodavce majú vysokú citlivosť na pachy a mätový olej nie je  im po chuti. Mätový olej navlhčený va vate a vyložte ho po celom dome. Pravidelne pridávajte niekoľko kvapiek mätového oleja.

5. Kajenské korenie

Netoxické rastlina, kajenské korenie, bráni škodcov: myši, veveričky, mravce, pretože má silný zápach. Posypeme korenie dosť miesta, ktoré sú domovom myši. Ak je to nutné, treba postup opakovať.
Ale to nie je žiaduce používať korenie v domácnostiach, kde žijú zvieratá povolené.

6. Mačací trus

Mačky boli vždy horké nepriatelia myši, takže myš opustí miestnosť, aj keď cítime vôňu stelivo pre mačky. Podobne akcie má čpavok, ktorý je nielen vyhnať preč myši, ale tiež pomáha zbaviť sa ich zápach. Budete musieť dať nejaké nádoby s amoniakom v miestach, kde sú myši.

7. Požiadajte o pomoc “Murka”

Mačka je schopný riadiť myši von z miestnosti tým, vône, alebo len preto, aby ich všetky chytiť. Zvlášť dobre sa ženy vyrovnať. To pomôže riadiť myši a psie plemeno teriéra. Zvieratá trávia veľa času na ulici, majú lovecký pud, takže žiadna z myší utiecť od nich.

8. Vplyv na myši eukalypt

Eucalyptus je účinný prírodný repelent proti hlodavcom:

* Je nutné rozšíriť listy v miestach, kde sú myši.

9. Použitie ultrazvuku

Pomôcť v boji s myšou a ultrazvukové odpudzujúce zariadení. Posielajú zvukové signály, obťažujúce a strašenie pet hlodavcov, ale úplne neškodné a tiché pre ľudí. e to, že nemôžu byť použité v prípade, že dom je domáce zvieratá.

10. Udržujte dom v čistote

Je nutné pravidelne upratovať, a to najmä na tajných miestach.

Je nevyhnutné, aby odpadky a staré noviny z domu, aby nič nepriťahovalo hlodavce.

ZDROJ:asienda.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>