Odrežte fľašu na tomto mieste a potom zistíte, aký je to geniálny pomocník do kuchyne

Jedná sa o veľmi praktický kuchynský trik, ktorý môžete použiť na organizovanie mnohých jedál a zachovanie ich sviežosti. Všetko, čo potrebujete, je plastová fľaša, ktorú väčšinou vyhadzujeme.

Usporiadateľ pre voľné výrobky z plastovej fľaše

Keďže je to veľmi jednoduché, začneme odrezávať fľašu len na tomto mieste, ktoré bolo vyznačené na obrázku vyššie. Môžete to urobiť nožnicami alebo kuchynským nožom v závislosti od toho, čo máte k dispozícii. Stojí však za to, aby okraje boli trochu vyrovnané s nožnicami tak, aby neboli roztrhané, mohli by vás porezať.

Po odrezaní hlavy fľaše odskrutkujte zátku. Zvyšok už nebude potrebný, môžete ho hodiť do koša. V tomto prípade sme použili fľašu s malou dierou, ale len preto, že sme nemali inú. Je však lepšie použiť taký, ktorej otvorenie je väčšie, napríklad po nejakej šťave.

Pripravte vak s potravinami, ktoré chcete chrániť. Práve sme otvorili vrecko niakeych čipsov? Aby sa nechytilo vlhkosť a bolo to chrumkavé, stojí za to zatvoriť, ale pre tašky sme nemali žiadne klipy. Fľaša v tejto úlohe však bude ochraňovať potraviny veľmi dobre.

Zviňte vrecko na konci a prepchajte ho cez otvor fľaše. Tu je dôležitý priemer otvoru.

Prehnite fóliu na vonkajšej strane, aby sa dala zašroubovaní uzáverom. Takýto uzáver je veľmi tesný a odolný. Vzduch sa už nedostane do vrecka. A keď je otvor dostatočne veľký môžete do neho znovu nasypať obsah, nemusíte dokonca odstrániť vrecko z fľaše.

Takto vyzerá už uzavretý výrobok, ktorý teraz môžeme skladovať v komorách alebo v skrinkách. Použite tento jednoduchý patent vo vašej kuchyni!

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>