Od doby ako som prestala piť zelený čaj moje zdravie sa výrazne zhoršilo

Je ťažké prísť s nápojom, ktorý by bol viac užitočný. Zelený čaj – piť cisárov. Samozrejme, chuť zeleného čaju je veľmi špecifická, nie každý ho má rád. Ale mali by ste ho jednoducho vyskúšať – a zvyknete si na jeho špeciálnu úprimnosť, nezvyčajnú chuť a jemnú chuť.

Zelený čaj, veľmi pozitívne ovplyvňuje naše telo. Možno, že nabudúce budete musieť vybrať madzi čiernym alebo zeleným a uprednostníte práve tento konkrétny nápoj, pretože si to naozaj zaslúži.

Vlastnosti zeleného čaju

Vďaka antioxidantom a minerálnym látkam, zelený čaj má protizápalový účinok. Je známe, že pitie sa odporúča aj u pacientov s rakovinou, ako prostriedok, ktorý môže odstrániť najzávažnejšie toxíny z tela. Ak do čaju pridáte trochu medu, dostanete tonizujúci nápoj veľmi príjemne na chuť.

Pitie pre mozog

Zelený čaj obsahuje kofeín, ktorý je veľmi silný.. Ale ak prebytok kofeínu, ktorý prichádza s kávou, môže spôsobiť úzkosť a poruchy spánku, potom v prípade čaju nie sú takéto problémy. Všetko preto, lebo zelený čaj, okrem kofeínu, obsahuje anan, ktorý neutralizuje jeho škodlivý účinok na nervový systém. Takže šálka zeleného čaju ráno ovplyvňuje mozog rovnako ostrý ako káva!

Pre skvelú postavu

Tajomstvo zeleného čaju je to, že je nevyhnutné. Urýchľuje metabolizmus. To je dôvod, prečo extra kilogramy odídu tak rýchlo a bez povšimnutia. Tento nádherný čaj nielen pomáha v boji proti tukovým usadeninám, ale tiež pomáha udržiavať stabilnú hmotnosť, aj keď nie ste na strave.

Pre správny metabolizmus
Zelený čaj obsahuje aj minerály, ako je draslík, vápnik, fosfor, mangán, zinok a meď. Zinok, ktorý je sám o sebe antioxidantom, je tiež potrebný na udržanie normálnej hladiny vitamínu E v krvi a na podporu absorpcie vitamínu A. Železo obsiahnuté v ňom hrá pozitívnu úlohu v krvnom obehu, zlepšuje zloženie kvapalné látky, zvyšuje počet červených krviniek.

Ochrana pred nedostatkami

Vďaka katechínu, ktorý je obsiahnutý v GreenTea v množstve, nápoj chráni telo pred takými nebezpečnými chorobami, ako je Alzheimerova a Parkinsonova choroba. Táto skutočnosť je obzvlášť dôležitá pre starších ľudí.

Pre zdravé zuby

Zelený čaj má výrazný antibakteriálny účinok. Takéto škodlivé baktérie ako streptokoky ustupujú, keď sú vystavené účinným látkam zo zeleného čaju. Zuby a dutina ústnej dutiny sú teda spoľahlivo chránené, pri čaji sa nepociťuje zápal v ústach.

Proti cukrovke

Tiamín (vitamín B1) je zodpovedný za správnu výmenu cukru v tele. Pitie zeleného čaju podporujete výmenu glukózy na stabilnej úrovni.

  
Pre krásnu pleť
Extrakt zeleného čaju je mimoriadne prospešný. Má dobrý vplyv na stav pokožky a je silnejší ako akákoľvek kozmetika. Stimuluje jej dýchanie, spôsobuje rozširovanie malých ciev a nie mechanicky, ale čistí biochemicky póry. Vaša pokožka vám bude veľmi vďačná za to, že sa zbavíte nepotrebných toxínov.

Pre zdravú pečeň

Zelený čaj výrazne urýchľuje rozklad krvi. Cholesterol a tuky, ktoré spôsobujú aterosklerózu a srdcové choroby. Jeho pravidelné používanie udržuje elasticitu krvných ciev, zabraňuje obezite pečene. Ak pijete niekoľko šálok zeleného čaju, nedôjde k hroznému syndrómu kocoviny!

Pre mladosť

Zelený čaj je schopný „vie smaaliť ručičky hodiniek“ a spomaľovať starnutie buniek. Jeho omladzujúci potenciál je 18 krát väčší ako účinok vitamínu E. Pod vplyvom látok nachádzajúcich sa v zelenom čaji sa bunky rýchlejšie obnovujú. Pite čaj a zostaňte mladiství!

Tieto neuveriteľné prospešné vlastnosti zeleného čaju ma ​​tak ovplyvnili, že chcem okamžite urobiť pár šálok. Prírodný prostriedok, ktorý pomôže zachrániť naše zdravie a zlepšiť náš vzhľad, je veľmi lákavé.

Ak vás tento článok ohromí, ukážte to svojim blízkym.

ZDROJ:amazingajmer.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>