Objavte antickú nápravu, ktorá odstráni škvrny z vašej pokožky, doslova ich vygumuje. Získajte perfektnú pokožku, ktorú ste vždy chceli mať

V tomto článku vám predstavíme starobylú nápravu, ktorú používali naše babičky, keď vôbec neboli kozmetické salóny, aby mali krásnu kožu. Používali všetky prírodné ingrediencie, aby dosiahli perfektnú pokožku, a tu vám predstavíme niektoré z nich.

Všetky zložky sú súčasťou starodávneho lieku, ktorý vám pomôže dosiahnuť dokonalú pleť!

Nebudete mať žiadne vrásky, pretože sa vymažú ako s gumou

Bobule

Použite brusnice, červené ríbezle alebo akékoľvek druhy bobúľ. Stlačte džúsovú šťavu z čerstvých bobúľ. Potom namočte do nej gázu a prikladajte ju na tvár. Nechajte to na koži 15 minút a potom si umyte tvár.

Sóda

Vložte niekoľko kvapiek vody do sódy na pečenie, aby ste vytvorili pastu. Potom použite tento starodávny prostriedok na problematickú oblasť pokožky. Môžete tiež vykonať jemnú masáž tváre. Potom dôkladne opláchnite tvár vodou.

Citrónová šťava

Pripravte si masku z kyslej smotany a citrónovej šťavy, ak nie ste alergický na citrusové plody. Zmiešajte tieto dve zložky v pomere 1: 1 a naneste zmes na tvár. Nechajte ju 15 minút a potom dôkladne umyte tvár vodou.

Cesnak

Cesnak je vysoký v éterický olej, ktorí bieli kožu dokonale a tiež vybieli škvrny. Len, odrežte polovicu cesnaku a čistite svoju tvár niekoľkokrát denne.

Zinok a selén

Zvyčajne vzhľad škvŕn na koži ukazuje absenciu týchto dvoch veľmi dôležitých prvkov pre krásu človeka. Naša strava obsahuje tieto prvky v mnohých výrobkoch, ako sú ovos, suché ovocie, mlieko, kukurica, šošovka, ryby a morské plody, pečeň a sezam.

Tieto starodávne prostriedky vám pomôžu vyčistiť vašu pokožku, urobiť ju čerstvejšou. Odporúčajte tieto zložky, kto si myslíte, že z nich môže mať prospech!

ZDROJ:worldnewsclub.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>