Normalizuje v tele hladinu cukru a popasuje sa aj s nadváhou. To všetko a ešte viac dokáže obyčajné korenie z kuchyne

Každý vie, že deťom sa dáva piť kôprová voda na prevenciu problémov s žalúdka a čriev. Ale ukázalo sa, kôporová voda je aj pre dospelých nie menej užitočná!

Tento zázračný nápoj môže pomôcť schudnúť a znížiť hladinu cukru v krvi. Kôprová voda môže byť považovaná za vynikajúcu prevenciu diabetu! Odporúča sa, aby sa tento nápoj pravidelne pri srdcovom zlyhaní a cirhózy pečene .

Len si myslím, malá semená kôpru obsahujú éterické oleje, olejové a linoleovej kyseliny, flavonoidy, karotén a vitamíny A a C! Teraz je jasné, prečo to má tak mocný liek…

Kôprová voda

BUDETE POTREBOVAŤ

  • 1 polievková lyžica kôprového semienka
  • 1 liter vriacej vody
  • termoska
  • cedidlo

PRÍPRAVA

Zalejeme vriacou vodou semená kôpru a nechajte lúhovať v termoske 1 hodinu. Potom, dajte do pohára a zavrite pevne.

O hodinu neskôr, môžte piť. Pite 2 šálky za deň: 1 šálka ráno, 1 večer.

Pokiaľ  vás nadúva a  máte koliky, môžete zvýšiť dávku piť 3-4 pohárov denne.

Zvlášť užitočné je že, kôprový nápoj, je pre ľudí, ktorí trpia nadváhou. S radom unikátnych materiálov v jej zložení, feniklové semeno pomáha vyrovnať sa s poruchami metabolizmu a záchvatmi hladu, normalizuje hladinu cukru v krvi. To uľahčí a urýchli proces chudnutia!

ZDROJ:TAKPROSTO.CC

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>