Nikto nechápal, prečo sa v jej dome, každý vždy cítil tak dobre. Potom odhalila toto tajomstvo!

Všetci vieme, aké ťažké je udržať dom v čistote a čerstvom vôni. Teraz môžete používať komerčné osviežovače vzduchu, ako je obľúbený Febreze, používaný na deodorizáciu nábytku, páchnuce športové vybavenie a páchnuce pachy domáceho psa. Ale tento osviežovač vzduchu, rovnako ako ktorýkoľvek iný na trhu, je naplnený drsnými chemikáliami, ktoré sú nebezpečné pre vás a vašu rodinu. Vec je, že komerčné osviežovače vzduchu sa opakovane spájajú so závažnými zdravotnými problémami, ako sú nevoľnosť, migrény, žalúdočné bolesti atď.

Na druhej strane sa môžete rozhodnúť pre domáce alternatívy, ako je recept, ktorý odporúčame tu. Tento recept na osvieženie vzduchu bude nielen robiť váš dom príjemnejším miestom pre život, ale zároveň vás ochráni pred tvrdými chemickými látkami, ktoré osviežujú komerčné osviežovače.

Základnou zložkou, ktorú tento recept používa, sú Downy unstoppables alebo esenciálne oleje, ktoré sú skvelé, pretože nezanechávajú žiadne zvyšky na nábytku a poskytujú čerstvosť, ktorá trvá až 12 týždňov. Nehovoriac o tom, že tento osviežovač vzduchu ušetrí aj peniaze!

Čo robiť:

Pomocou vidličky premiešajte esenciálny olej a sódu na pečenie. Nalejte zmes do čistej striekacej fľaše, potom naplňte fľašu destilovanou vodou a zatvorte ju. Pred každým použitím nezabudnite dobre pretrepať.

Použite tento domáce osviežovač vzduchu rozprašovať po celom vašom dome alebo kancelárii. Môžete tiež osviežiť svoj nábytok, záclony a oblečenie s ním! Neváhajte dať tento recept vyskúšať, pretože výsledky sú jednoducho úžasné!

Pozrite si video nižšie pre viac informácií.

ZDROJ:healthyfoodteam.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>