Nikdy nejedzte tieto druhy potravín na prázdny žalúdok, môžete si poriadne zavariť

Aby sa znížilo riziko mnohých ochorení v dôsledku nesprávnych stravovacích návykov, je dôležité vedieť, aké potraviny budú škodlivé, ak je prázdny žalúdok.

CITRUSY

Tieto plody môžu spôsobiť alergiu, rovnako ako gastritídu, ak sú jedené na prázdny žalúdok. Preto sa odporúča pred raňajkami piť pohár pomarančového džúsu, raňajky ovsené vločky.

BANÁNY

Obsahujú veľa horčíka, ktorého obsah reguluje činnosť kardiovaskulárneho systému. Ak ich používate na prázdny žalúdok, vystavujete sa riziku porušenia rovnováhy medzi vápnikom a magiou.

SUROVÁ ZELENINA

Kyseliny, ktoré sú obsiahnuté v surovej zelenine, môžu dráždiť žalúdočnú sliznicu. Koledujete si o vznik vredov a gastritídy.

JOGURT
Prekvapivo bol do tohto zoznamu zahrnutý aj jogurt. Ráno telo nepotrebuje jogurtové baktérie. Preto je prínos jogurtu na lačno nulový. Je lepšie ho používať 2 hodiny po raňajkách alebo večer.
STUDENÉ NÁPOJE 
Studené nápoje nemôžu správne začať tráviaci proces ráno. Lepšie je ich nahradiť teplými.
SLADKOSTI 
Na prázdny žalúdok nie je dobré jesť žiadne sladkosti. Pretože pankreas nemôže po prebudení produkovať správne množstvo inzulínu.
 KÁVA:
 Negatívne ovplyvňuje vaše zdravie káva na prázdny žalúdok. Káva dráždi žalúdočnú sliznicu a produkuje žalúdočnú šťavu. Po čase sa môže vyvinúť gastritída.

ZDROJ:.mycharm.ru

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>