Niekoľko tajomstiev, po ktorých budú vaše ruky vyzerať dlho mladistvo

Chcete sa starať o svoje ruky a dlhšie vyzerať mladšie? Ruky veľmi často zradia náš vek a hoci sa staráme o pokožku tváre alebo krku, často na ruky zabudneme.

Umývanie rúk

Prvá vec, ktorú by ste mali venovať pozornosť pri umývaní rúk, je teplota vody. Nemala by presiahnuť 25 stupňov, pretože vysušuje pokožku rúk. Štandardná teplota vody na ručné pranie sa pohybuje okolo 40-45 stupňov. Skúste použiť chladnejšiu vodu.

Ak to nie je nevyhnutné, nemali by sme používať antibakteriálne mydlá. Vyhnite sa tiež elektrickým sušičkám, napríklad v nákupných centrách. Je lepšie použiť papierový uterák.

Denné povinnosti

Vaše ruky majú silný dojem počas každodenných povinností. Preto pri čistení vždy používajte rukavice, aby ste chránili ruky pred chemikáliami. Zle ovplyvňuje stav pokožky, dráždi ju, vysušuje a zrýchľuje.

To isté platí pre záhradnícke alebo malé opravy. Všade môžete chrániť svoje ruky!

Starostlivosť

Pravidelne hydratujte ruky, stačí použiť najlacnejší krém Nivea dvakrát denne, aby ste správne hydratovali pokožku rúk. Vďaka tomu budú vyzerať mladšie a dokonca aj taká liečba ich omladí už niekoľko rokov.

Opaľovanie

No, určite viete, že opaľovanie robí kožu starú. Keď namažete svoje telo opaľovacím olejom, nezabudnite na ruky a ich vonkajšie strany. Pamätajte si to, aj keď chodíte na slnečné dni alebo počas jazdy, kde sú ruky veľmi vystavené slnku.

ZDROJ:dompelenpomyslow.pl

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>