Neužívajte antibiotiká! Toto riešenie zbavuje všetky parazity a baktérie z čriev!

Veľa ľudí bojuje s črevnými parazitmi a baktériami, ktoré, ak nie sú liečené, môžu spôsobiť mnohé choroby. Ukážeme vám prirodzenú metódu, ktorá vyženie parazity a baktérie z vášho tela.

Produkt obsahuje olivový olej, jablkový mušt, med, manuku a figy. Odborníci tieto zložky používajú pri črevných problémoch, bronchitíde a anémii.

Figy: bohaté na živiny, vlákna a vápnik bohaté. Tiež prispieva k úbytku hmotnosti, pretože má laxatívny účinok. Obsahujú aj draslík a omega 3. Vzhľadom na obsah vitamínu C sú dobré pre pokožku, ale B6 a antioxidanty sa nachádzajú v nich.

Jablčný ocot: používa sa na liečbu mnohých ochorení. Môžete tiež znížiť ochorenie hrdla, problémy s zápchou a problémy s krvným obehom. Spotreba jablčného octu sa odporúča pre kardiovaskulárne problémy a ochorenia obličiek. Je dobre známe, že tiež prispieva k regulácii krvného tlaku.

Manukový med: odstraňuje baktérie a parazity.

Olivový olej: olivový olej je skutočne uzdravujúci pre človeka. Doteraz sa to považovalo za zdravý olej, ale štúdie ukázali, že ide o skutočný prirodzený liek, preto je vhodné konzumovať na veľa ochorení.

Prírodné antibiotikum

zloženie:

  • 20 sušených fíg
  • 50 g Manuka med
  • toľko olivového oleja, ktorý vypijú figy
  • 2 lyžice jablkového muštu

Vložte figy do nádoby a nalejte ďalšie zložky. Zmiešajte, potom ponorte a nechajte stáť 20 dní, niekedy pretrepte pohár.

Ako užívať:

Pre Helicobacter pylori – jesť jednu figu ráno na prázdny žalúdok až spotrebujete všetkých 20.

E-coli infekcia – jesť figu každých 7 dní pri každom jedle.

Pri rektálnej pečeni, nematóde, mieche a iných parazitoch musíte jesť 6 fíg denne, kým ochorenie nezmizne.

ZDROJ:ketkes.com

You Might Also Like

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>